Wiadomości branżowe

EGO by Antonio Citterio – nowa propozycja od Sanitec KOŁO

Na półki wkracza seria ceramiki łazienkowej EGO by Antonio Citterio. Subtelna elegancja nowej serii właśnie poszerzyła bogatą ofertę Sanitec KOŁO. Proste w formie, jak sama woda i dokładnie tak cenne – oto idea stojąca za produktami najnowszej linii EGO by Antonio Citterio. Seria zachwyca smukłą kreską i pietyzmem wykończenia, pozostając w pełnej zgodzie z

Na półki wkracza seria ceramiki łazienkowej EGO by Antonio Citterio. Subtelna elegancja nowej serii właśnie poszerzyła bogatą ofertę Sanitec KOŁO.

Proste w formie, jak sama woda i dokładnie tak cenne – oto idea stojąca za produktami najnowszej linii EGO by Antonio Citterio. Seria zachwyca smukłą kreską i pietyzmem wykończenia, pozostając w pełnej zgodzie z najnowszymi trendami designu.

Wcześniejsza odsłona serii EGO marki KOŁO cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród odbiorców, a także wśród projektantów wnętrz. Rozszerzona i wzbogacona zmianami wzorniczymi przez światowej sławy projektanta, Antonio Citterio, ma szansę pobić swój własny rekord popularności. Citterio, współpracując z Grupą Sanitec, zwrócił szczególną uwagę na umywalki, którym nadano opływową, zaokrągloną formę. Kombinacja uniwersalnej estetyki, nawiązań do natury i włoskiego designu daje mieszankę oryginalności, harmonii i kunsztu.

Umywalki z serii EGO by Antonio Citterio dają kupującemu szeroki wachlarz możliwości, zapewniając indywidualny, dopasowany do potrzeb konkretnej łazienki styl. Do wyboru jest wersja wisząca, bądź spoczywająca na meblu, uszlachetniona poprzez dodanie chromowanego, bocznego relingu na ręczniki. Do wszystkich wersji doskonale pasują zestawy mebli łazienkowych oraz ekskluzywne, prostokątne lustra.

Kompletu ceramiki łazienkowej dopełniają, rzecz jasna, bidet i sedes. Do wyboru są wersje wiszące lub stojące tych urządzeń. Miska ustępowa stojąca przystosowana jest do montażu ze spłuczką tzw. podtynkową.

Ceramika EGO, uzupełniana najwyższej jakości meblami łazienkowymi Sanitec KOŁO, tworzy spójny, pozbawiony zbędnego przepychu komplet, skomponowany specjalnie dla ludzi świadomych swoich oczekiwań, z rozwiniętym poczuciem estetyki. Jej nienachlana nowoczesność, przeplatana doskonałym wyczuciem stylu i formy, to propozycja dla wszystkich tych, którym bliska jest idea dyskretnej elegancji. Linia produktów EGO jeszcze nigdy nie była tak naturalnie piękna.

Źródło KOŁO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy