Wiadomości branżowe

Opowiedz mi bajkę? o zupie

Jak zachęcić niejadka do spałaszowania zupy na obiad? A może przeczytać dziecku bajkę o zupie? Tej jesieni jedzenie zupy może być prawdziwie bajkowym przeżyciem! Na stronie www.winiary.pl w sekcji

Jak zachęcić niejadka do spałaszowania zupy na obiad? A może przeczytać dziecku bajkę o zupie? Tej jesieni jedzenie zupy może być prawdziwie bajkowym przeżyciem! Na stronie www.winiary.pl w sekcji „Zupy to nasza specjalność!” już teraz znajdziecie niezwykłą biblioteczkę z mnóstwem niezwykłych, „zupowych” bajek. Wśród nich są bajki do słuchania i czytania – w sumie: kilkanaście wspaniałych, „zupowych” tytułów. 

Nową kampanię marki WINIARY Zupy to nasza specjalność, której celem jest propagowanie zupy jako smacznego i odżywczego posiłku, od którego warto zacząć każdy obiad, wspiera dedykowany serwis www.winiary.pl/zupytonaszaspecjalnosc. Specjalnie z myślą o najmłodszych i ich rodzicach, przygotowana została podstrona  z bajkami… o zupie, czyli niezwykła biblioteczka z kilkunastoma wspaniałymi, „zupowymi” tytułami.  To wyjątkowe bajki o dobrych smakach, talerzach pełnych cudów i czarowaniu przy gotowaniu… Wśród nich są bajki do słuchania, czytane przez Krzysztofa Wakulińskiego oraz takie, które można przeczytać dziecku samodzielnie. Przez literaturę do żołądka? Bajki o zupie mogą okazać się niezastąpioną pomocą dla wszystkich mam Tadków Niejadków.

Marka WINIARY, zachęcając do odwiedzenia strony z bajkami, zaprasza  również do konkursu – rodzinnej zabawy w wymyślanie bajek o zupie. Na autorów najciekawszych tekstów czekają prawdziwie bajkowe nagrody. Można również pobawić się we wspólne poszukiwanie ciekawej bajki o zupie i zgłosić do konkursu bajkę o zupie wytropioną w literaturze. Zupy tej jesieni będą inspirować wyobraźnię i… na pewno szybko znikać z talerzy!

Częścią serwisu www.winiary.pl/zupytonaszaspecjalnosc, poza podstroną z bajkami o zupie, są m.in. zakładka z badaniami Zupy Mówią, z których można dowiedzieć się, które zupy lubimy najbardziej, jakie uczucia można wyrazić za ich pomocą, jakie zupy zdaniem Polaków najlepiej pasują do różnych okazji, czy jakie zupy jemy najczęściej, zakładka Mapa regionalna, w której są gromadzone najciekawsze przepisy na zupy regionalne oraz zakładka Zupa na każdy dzień, gdzie codziennie publikowane są nowe, inspirujące przepisy na zupy oraz mnóstwo związanych z nimi ciekawostek i porad kulinarnych. Zapraszamy do wspólnego świętowania. Smacznego!

 

Źródło Winiary. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy