Wiadomości branżowe

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Windsurfingu w klasie Formuła Windsurfing i Funboard WINDSURFING ALLEGRO.PL CUP

W Mistrzostwach udział bierze 64 zawodników: 54 mężczyzn i 10 kobiet. Na liście startowej figuruje aż 7 krajów (Polska, Niemcy, Wielka Brytania, Litwa, Rosja, Ukraina, Australia). Na Plaży B przebywa obecnie czołówka zawodników: z zagranicy Keith Atkinson, Steve Allen. Z Polski między innymi Wojtek Brzozowski, Michał Polanowski i Hubert Mokrzycki. Wśród dziewczyn startuje Dorota Staszewska, Marta Hlavaty. Jest to obecnie największa tego typu impreza nad Bałtykiem.Podczas regat nie ma podziału na kategorie wiekowe. Jedynie kobiety i mężczyźni startują w osobnych flotach. Przy okazji szykują się nieoficjalne Mistrzostwa Polski Wave gdyż prognoza dla Łeby na wtorek-czwartek przewiduje silne wiatry, które stworzą windsurferom wymarzone warunki. To z pewnością najlepsza impreza w tym sezonie. Nic dziwnego, że do Łeby kierują się amatorzy wysokich lotów i dobrej jazdy na fali.

Mistrzostwa odbywają się pod czujnym okiem sędziego głównego Barbary Grabarz. Zapowiadane do czwartku wiatry przyczynią się do uatrakcyjnienia Mistrzostw. Organizatorzy bardzo liczą na slalom i widowiskowe ślizgi na oczach publiczności na plaży. Komentatorem regat jest trener Marian Brzozowski. Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Windsurfingu w klasie Formuła Windsurfing i Funboard WINDSURFING ALLEGRO.PL CUP do Łeby.

Serwis aukcyjny Allegro.pl już po raz drugi w tym roku wspiera windsurferów. Pierwsze regaty, w których uczestniczył serwis - ALLEGRO CUP - odbyły się w maju w Chałupach. Tak jak bałtyckie wiatry są idealne dla windsurferów tak Allegro to wymarzone miejsce do zakupów niezbędnego sprzętu windsurfingowego:
sprawdź ofertę

Allegro.pl - to największy, polski serwis transakcji on- line. Działa od 1999 roku pozostając niekwestionowanym liderem e-commerce. Obecnie z jego usług korzysta ponad 3 miliony użytkowników, którzy mogą wybierać spośród 4,5 mln wystawionych przedmiotów.
Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts