Wiadomości branżowe

izzyMOBILE – dla młodych użytkowników telefonów prepaid

izzyBank – pierwszy wirtualny bank dla młodych ludzi w wieku od 13 lat, w ramach serwisu izzyMOBILE, umożliwia podwyższanie limitów kont kart Simplus oraz Idea Pop posiadaczom telefonów komórkowych sieci Plus GSM oraz IDEA.

Serwis izzyMOBILE, umożliwia podwyższanie limitów kont karty prepaidowych bezpośrednio ze stron izzyBanku. Klienci izzyBanku, posiadający telefon prepaid Simplus lub IDEA POP, za pomocą bezpiecznej usługi mTRANSFER – narzędzia do płatności w Internecie, mogą zasilać swój telefon lub telefon innej osoby.

To rozwiązanie, które łączy zasilanie telefonów pre-paid w trybie online i płatności bezpośrednio z rachunku bankowego. Do tej pory, sprzedaż i funkcjonalność kart pre-paid oparta była na kodach doładowujących. izzyBank umożliwia swoim młodym Klientom optymalnie uproszczoną procedurę. Po dokonaniu płatności otrzymują oni SMS potwierdzający dokonanie aktualizacji stanu konta na podany numer telefonu.

izzyBank to pierwszy wirtualny bank dla młodych ludzi w wieku od 13 lat. Projekt stworzenia takiej działalności powstał w listopadzie 2001 roku. Naczelną zasadą izzyBanku jest traktowanie młodych ludzi jak partnerów biznesowych.

W izzyBanku każdy posiadacz rachunku, jeśli tylko ukończył 13 lat jest pełnoprawnym Klientem – posiadaczem samodzielnego rachunku izzyKONTO. Rodzic lub inny przedstawiciel ustawowy wyraża tylko zgodę na otworzenie izzyKONTA. Reszta, czyli finansowanie i zarządzanie rachunkiem należy do właściciela – jest to pierwszy etap edukacji finansowej dziecka. Do rachunku izzyBank oferuje jedyną na rynku, czarną izzyKARTĘ (karta Visa Electron). Umożliwia ona bezpłatne korzystanie z bankomatów sieci Euronet na terenie Polski i służy do płacenia w sklepach.

Młody człowiek może zlecać przez nowoczesne kanały komunikacji – Internet, telefon, SMS, WAP – przelewy, definiować zlecenia stałe, sprawdzać saldo rachunku i wykonane operacje z dowolnego miejsca na świecie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferta cenowa izzyKONTA jest przejrzysta i korzystna dla Klientów: brak opłat za założenie i prowadzenie rachunku, brak prowizji za wypłatę gotówki w bankomatach Sieci Euronet na terenie Polski, brak opłat za przelewy zlecane w automatycznych kanałach obsługi (mLinia, Internet), oprocentowanie na poziomie 3,00%. 

izzyBank posiada niespotykany w innych bankach design i strukturę, przypominającą bardziej portal niż internetową stronę bankową. Oprócz części bankowo-transakcyjnej, w której znajdują się wszystkie informacje niezbędne do otwarcia rachunku izzyKONTO, izzyBank jest miejscem w sieci, gdzie można znaleźć przyjaciół, znajomych i innych młodych ludzi żyjących w stylu izzy. http://www.izzybank.pl

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

hastagi na stronie:

#izzybank

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy