Wiadomości branżowe

Warsztaty Zdrowie i Uroda z TEEKANNE

14 grudnia w Warszawie odbyły się Warsztaty Zdrowie i Uroda. Wydarzenie zostało zorganizowane z inicjatywy blogerek zajmujących się tematem parentingowym, dla kobiet - młodych mam.

Do warszawskiego Evi Medi Spa przyjechało kilkanaście kobiet ? mam, a także blogerek, które dotarły z całej Polski, aby w przyjaznej atmosferze porozmawiać o zdrowiu i urodzie.

Tematyką warsztatów była przede wszystkim profilaktyka zdrowia kobiet i dzieci, a w szczególności badania, które powinno się wykonywać w określonej grupie wiekowej, a które są często bagatelizowane przez kobiety.

W ramach spotkania odbyły się prelekcje prowadzone przez lekarzy, kosmetologów, biochemików, a także psychologów. Młode mamy mogły uzyskać informacje m.in. o tym, jak radzić sobie ze stresem oraz jak zachować równowagę pomiędzy macierzyństwem, a karierą i kobiecością.

Ponieważ spotkania kobiet rządzą się swoimi prawami, nie zabrakło także rozmów o kosmetykach ? tym razem jednak uczestniczki warsztatów mogły się zapoznać z recepturami na domowe mydła, kremy oraz aromatyczne i nawilżające sole do kąpieli. Dowiedziały się także, jakie kosmetyki są odpowiednie dla mężczyzn.

?Wyjątkowe pierwsze wrażenie. Wyjątkowe spotkanie, mnóstwo inspiracji, wiedzy, fantastyczne dziewczęta. Och, sama sobie zazdroszczę, że tam byłam.? - pisze na swoim blogu Mifufu.pl Joanna, uczestniczka warsztatów.

TEEKANNE zadbało, by spotkanie i rozmowy prowadzone w kuluarach odbywały się przy filiżance herbaty w kilku rozgrzewających, zimowych smakach.

Organizatorami wydarzenia były właścicielki blogów parentingowych Hafija.pl oraz Oczekujac.pl.

Fot. Agnieszka Wanat, http://aguincredible.com

 

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts