Wiadomości branżowe

Doładowania SMS wprost z rachunku w mBanku

mBank udostępnił prosty proces zasilania konta telefonicznego w sieci Plus i Sami Swoi. Od teraz Klienci posiadający numer w tych sieciach mogą doładowywać swoje telefony wprost z rachunku w mBanku za pomocą wiadomości SMS.

Doładowania SMS w mBanku dotąd dostępne były jedynie dla Klientów sieci mBank mobile. Obecnie z tej funkcjonalności mogą korzystać również użytkownicy sieci Plus (Simplus, MixPlus i 36.6) oraz Sami Swoi. Usługa doładowania SMS pozwala na zasilenie konta o dowolnej porze dnia, nawet zza granicy, gdyż jest aktywna w roamingu. Telefon jest doładowany środkami wprost z eKONTA lub izzyKONTA.

Usługa doładowania SMS jest dodatkowym udogodnieniem dla Klientów, którzy zasilają numer za pośrednictwem mBanku. Dzięki aktywacji tej usługi użytkownicy telefonów pre-paid mogą w każdym momencie zasilić swój numer z dowolnego miejsca na świecie, bez konieczności logowania się do systemu. – mówi Ewelina Filipiak, odpowiedzialna za projekt.

Aby doładować konto, wystarczy wcześniej aktywować usługę w systemie transakcyjnym mBanku. Należy w tym celu wybrać opcję „Doładuj telefon”, określić operatora sieci oraz wpisać kwotę doładowania, np.: „20″.

Aktywacja usługi jest bezpłatna, a koszt wysłania wiadomości SMS rozliczany jest zgodnie z cennikiem operatora. Dla użytkowników mBank mobile wysłanie wiadomości pod numer 3388 jest bezpłatne. Pobranie środków z rachunku bankowego następuje automatycznie. Minimalna kwota jednorazowego doładowania to 5 zł, maksymalna – 50 zł.

mBank mobile to wirtualny operator komórkowy dla wszystkich Klientów ceniących proste i wygodne rozwiązania telekomunikacyjne. Klientom mBanku sieć proponuje dodatkowo darmowe minuty w zamian za korzystanie z usług i produktów Banku.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego – mBank mobile. W grudniu 2009 r. mBank w rankingu „Bank Najbliższy Klientowi” „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator, został ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł „Złotego Banku 2009 r.”, przyznawany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA „Złoty Bankier”, to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.

mBank – od 10 lat na polskiej scenie bankowej.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy