Wiadomości branżowe

XBOX 360? PODCZAS RAJDU BARBÓRKI

Szymon Ruta, młody i utalentowany kierowca rajdowy, w wolnych chwilach trenuje na Project Gotham Racing 3  

Warszawa, 4 grudnia 2006 ? Firma Microsoft? poinformowała o obecności marki Xbox 360 podczas 44 Rajdu Barbórki, który odbędzie się 9 grudnia 2006 roku ? Szymon Ruta, młody kierowca rajdowy z teamu Telewizji Polsat i TV4, umieścił logo Xbox 360 na swoim samochodzie w części przeznaczonej dla przyjaciół. Szymon jest bardzo zapracowanym człowiekiem, a treningi i wyścigi rajdowe zajmują mu większość czasu, jednak w wolnych chwilach relaksuje się grając w grę Project Gotham Racing 3 na Xbox 360.

?Team konsoli Xbox 360 trzyma kciuki za dobry start Szymona Ruty i całego teamu Leszka Kuzaja? ? powiedział Jarosław Andruszkiewicz z polskiego oddziału firmy Microsoft. ?Jesteśmy pod wrażeniem szybkości rozwoju sportowych możliwości Szymona i chcemy podziękować za jego gest. W dzisiejszych czasach to niezmiernie rzadki przypadek, by zawodnik umieścił logo swojej ulubionej konsoli na samochodzie jadącym w prestiżowym wyścigu, a wszystko odbyło się z jego własnej inicjatywy. Dział rozrywki i akcesoriów w firmie Microsoft trzyma kciuki i życzy miejsca na podium? ? podsumował Jarosław Andruszkiewicz. ?Rok 2006 to mój pierwszy pełny sezon startów w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski i to od razu w najmocniejszej klasie, jeżdżąc w ekipie i pod okiem wielokrotnego Mistrza Polski - Leszka Kuzaja? ? powiedział Szymon Ruta, kierowca rajdowy teamy Telewizji Polsat i TV4. ?Rajd Barbórki, jak co roku kończy sezon sportowych zmagań. Spotykają się tu nie tylko najlepsi kierowcy rajdowi, ale i wyścigowi, czy chociażby rallycross´owi. Rajd ten jest doskonałą okazją do zaprezentowania się szerokiej publiczności i sponsorom. Ze względu na małą ilość kilometrów, każdy najdrobniejszy błąd może pozbawić szans na dobre miejsce. Tak jak zawsze, razem z Dariuszem Burkatem, wystartujemy w barwach Telewizji Polsat i TV4, a wspierać nas i dbać o przyczepność będzie firma Pirelli. O medialność zatroszczy się Telewizja Polsat, TV4, A4 Magazyn, Dosdedos, Fluid i Plej Entertejment. W tym rajdzie do grona naszych przyjaciół dołączył Microsoft ze swoją konsolą Xbox 360, dzięki której mogę siedząc w domu doskonalić techniki rajdowego ścigania. Zapraszam wszystkich do kibicowania? ? podsumował Szymon. 

Termin: 9 grudnia 2005 OS1:    Bemowo                       1,82 km  godz.10:00
OS2:    Żerań FSO Tor              3,95 km  godz.10:30
OS3:    Cytadela                       2,45 km  godz.11:00
OS4:    Bemowo - równoległy     1,82 km  godz.12:00
OS5:    Karowa                         1,84 km  godz.17:30 
Wszelkie informacje o rajdzie na www.barborka.pl 

***
O Xbox  360
Xbox 360 to najbardziej wydajna konsola gier video i rozrywki, oferująca kolejną generację usługi gier online - Xbox Live, oraz dostarczająca wyjątkowe przeżycia związane z cyfrową rozrywką popularną wśród graczy. W 2005 roku Xbox 360 został wprowadzony w Ameryce Północnej, Europie Zachodniej i Japonii, a następnie w 2006 roku w Australii, Kolumbii, Hong Kongu, Korei, Meksyku, Nowej Zelandii, Singapurze i na Tajwanie. Więcej informacji na temat konsoli Xbox 360 dostępnych jest na stronie: http://www.xbox.com/xbox360
O Microsoft
Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, aplikacji serwerowych i technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. W ofercie spółki znajdują się m.in.: system operacyjny Microsoft Windows, oprogramowanie biurowe Microsoft Office System, rozwiązania wspierające zarządzanie z rodziny Microsoft Dynamics, aplikacje serwerowe Microsoft Windows Server System oraz technologia Microsoft.NET. Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia ponad 60 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym 230 osób w Polsce. Firma Microsoft została zbudowana w oparciu o przekonanie, że nowe technologie, jeśli uczynić je dostępnymi i przyjaznymi, są doskonałym narzędziem do rozwoju i realizacji marzeń, pozwalają na pełne wykorzystanie możliwości, jakie drzemią w nas samych i otaczającym świecie. Polski oddział Microsoft chce brać aktywny udział w rozwoju gospodarki i społeczności lokalnej w Polsce. Naturalną konsekwencją prowadzonej działalności biznesowej jest realizowanie zadań społecznych w obszarze edukacji informatycznej i walki ze zjawiskiem ?wykluczenia informacyjnego?. W trakcie swojej niemal 14-letniej obecności w naszym kraju, firma zaangażowała się w liczne programy społeczne. Od 2003 roku różnym organizacjom pozarządowym przyznano w sumie 6 grantów na realizację projektów edukacyjnych Unlimited Potential. W maju 2005 roku zainaugurowana została działalność Forum Edukacji Microsoft - inicjatywy, która skupia wszystkie projekty i programy społeczno-edukacyjne realizowane w Polsce przez Microsoft. 
Zapraszamy do odwiedzenia polskiej strony firmy Microsoft pod adresem: http://www.microsoft.com/poland lub kontaktu z Centrum Obsługi Klienta Microsoft pod numerem 0 801 308 801. 

Źródło XBOX 360. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts