Wiadomości branżowe

„Świeć się” na Święta – konkurs na najpiękniejsze iluminacje świąteczne w Polsce

18 grudnia ruszył ogólnopolski konkurs na najpiękniejsze iluminacje w mieście i domu „Świeć się" organizowany przez Grupę ENERGA. Teraz każdy może pokazać światu swoje pięknie przystrojone drzewko i zobaczyć, jak ocenią je inni internauci. Ponadto, aglomeracje miejskie będą mieć możliwość rywalizacji o tytuł najładniej oświetlonej przestrzeni miejskiej w Polsce. Chcemy zachęcić wszystkich do tego, aby podzielić się dobrą energią na Święta poprzez pokazanie innym swoich pięknie oświetlonych drzewek, ogródków, balkonów, ulic. W tym celu stworzyliśmy dedykowaną stronę w internecie, na której można umieszczać zdjęcia i głosować na najpiękniejsze iluminacje - mówi Ireneusz Kulka, dyrektor Centrum Marketingu i Komunikacji spółki ENERGA. Konkurs ma dwie odsłony - indywidualną i miejską. W wersji indywidualnej jest kierowany do każdego z nas.  Uczestnik konkursu może zaprezentować swoją choinkę lub iluminację świąteczną na specjalnie stworzonej w tym celu stronie www. Jeżeli głosami jury zostaną one uznane za najpiękniejsze,  internauci mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody. W plebiscycie miejskim pojawia się aspekt rywalizacji miast. Do finału ogólnopolskiego przejdzie tylko 16 miast (po jednym z każdego województwa), które zadbały o wyjątkowe oświetlenie ulic na Święta i uzyskały przychylną opinię internautów w głosowaniu. Zwycięskie miasto otrzyma prezent w postaci energooszczędnego sprzętu AGD, który będzie mogło przeznaczyć na cel społeczny. Na stronie konkursu www.SwiecSie.pl, która ruszyła 18 grudnia, funkcjonuje poradnik z artykułami i filmami o tym, jak przystroić choinkę na Święta, jak zaoszczędzić energię w czasie Świąt oraz jak przygotować iluminacje bezpieczne dla rodziny i otoczenia.  Dla zwycięzców konkursów przewidziano atrakcyjne nagrody: 1) Konkurs indywidualny (fotograficzny, na zdjęcie najpiękniejszej iluminacju świątecznej w domu lub jego otoczeniu):
  • I miejsce - 40 calowy telewizor LED marki Samsung
  • II i III miejsce - notebook marki Samsung
  • wyróżnienia Jury - 14 iPodów nano 8GB
 2) Konkurs indywidualny (opisowy, na najciekawsze uargumentowanie powodu oddania głosu na miasto w konkursie iluminacji miejskich):
  • I i II miejsce - netbook marki Samsung (praca na baterii do 8 godzin)
  • wyróżnienia Jury - 5 telefonów Samsung Avila 
 3) Konkurs iluminacji miejskich (nagroda dla zwycięskiego miasta) - energooszczędny sprzęt AGD: lodówka marki Indesit , pralka marki Whirpool, zmywarka marki Siemens, kuchenka marki Elektrolux.
Źródło Grupa ENERGA. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts