Wiadomości branżowe

RuckZuck prezentuje jesienne trendy w wyposażeniu wnętrz

Teaser

Upały za nami, czas na jesienny remont mieszkania. Które drzwi wybrać? Jakie trendy obowiązują obecnie na rynku? RuckZuck, jedna z największych w Europie sieci sprzedaży paneli podłogowych i wewnętrznych skrzydeł drzwiowych marki Classen, prezentuje jesienne kierunki w wyposażeniu wnętrz, czyli ryfle i głęboką strukturę.  

? Każdy sezon, czy to wakacyjny, czy jesienno-zimowy rządzi się w branży wyposażenia wnętrz swoimi prawami. Remontując pomieszczenia, często kierujemy się? również aurą za oknem. I tak jesienią wybieramy barwy natury i materiały przypominające te z prawdziwego drewna ? mówi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu, RuckZuck.

Do najbardziej popularnych tej jesieni oklein skrzydeł drzwiowych wewnętrznych należą te, które naśladują naturalne struktury. Są to tzw. okleiny ryflowane, które charakteryzuje duży stopnień wytrzymałości na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Wyróżniają się pionowym wzorem przebiegającym wzdłuż usłojenia na całej płaszczyźnie, tworząc w ten sposób wyczuwalną i przestrzenną strukturę.

Popularnie nazywane ?ryfle? występują w salonach RuckZuck m.in. w kolekcjach pokrytych laminatem CPL i Iridium w dekorach akacja jasna ryflowana, jesion mocca ryflowany, orzech złoty ryflowany, dąb ciemny ryflowany, a także w dekorach jesion brązowy ryflowany, jesion śnieżny ryflowany, jesion grafitowy ryflowany.

Okleiny ryflowane dostępne są m.in. w kolekcjach Andromeda, Natura HR, Discovery, Tetyda, Demeter, Arena, Discovery B oraz Tetyda B.

Dużą popularnością w stolarce drzwiowej cieszą się również obecnie dekory z tzw. głęboką, wyrazistą strukturą, czyli taką, która sprawia wrażenie w pełni naturalnej, optycznie przypominającą forniry naturalne (tzw. okleiny 3D). W salonach RuckZuck skrzydła drzwiowe o głębokiej strukturze występują w dekorach akacja ST, dąb bagienny, dąb palony i dąb olejowany (kolekcje Tosca, Lukka, Natura HR, Demeter, Arena, Century, Santana, Lima, Malaga).

Salony RuckZuck oferują najszerszy na rynku wybór podłóg laminowanych, drzwi wewnętrznych oraz materiałów wykończeniowych cenionej na rynku firmy Classen. W ramach kompleksowej obsługi klienta, punkty RuckZuck oferują również transport oraz montaż zakupionych podłóg i drzwi. 

Źródło Classen|RuckZuck. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts