Wiadomości branżowe

Szukasz pomysłu na walentynki? Zajrzyj do MILVAI!

Teaser

Wyjątkowy prezent i romantyczna atmosfera to zapowiedź udanego walentynkowego wieczoru. Wszyscy odwiedzający nowy serwis zakupowy MILVAI będą mogli znaleźć niepowtarzalne upominki dla swoich bliskich oraz poszukać inspirujących pomysłów na zaaranżowanie wnętrza.

MILVAI przygotował dla swoich klientów garść ciekawych walentynkowych inspiracji. Starannie wyselekcjonowane produkty będą dostępne w dwóch kampaniach tematycznych przygotowanych specjalnie na tę okazję. Po raz pierwszy w ofercie MILVAI pojawią się również artykuły sygnowane marką własną.

Przez żołądek do serca

Nieodłącznymi elementami walentynkowego wieczoru powinny być romantyczna kolacja w blasku świec oraz wręczenie upominku ukochanej osobie. Dzięki ofercie MILVAI możemy połączyć te elementy. W tematycznej kampanii ?Kochaj, gotuj, jedz!? znajdziemy wiele pomysłów na zakup wymarzonego upominku dla wszystkich miłośników dobrego smaku. Oryginalne obrusy, foremki do pieczenia ciasteczek w kształcie serduszek czy fartuchy z walentynkowym motywem pozwolą przyrządzić afrodyzjak oraz stworzyć niezapomnianą atmosferę.

Walentynkowy czar

Romantyczny charakter relacji z bliską osobą podkreślą również stylowe produkty z kampanii ?Zmysłowe wieczory i romantyczne poranki?. Wśród licznych propozycji znajdziemy m.in. unikalne zestawy pościeli, nastrojowe świeczki i ażurowe lampiony, a także pufy z dzianiny wypełnione specjalnymi kulkami z polistyrolu, dzięki którym zachowają one swój kształt nawet po długim czasie. Za sprawą takich dodatków wnętrze nabierze wyjątkowego uroku.

Już od 30 stycznia poszukiwacze walentynkowych prezentów będą mogli dokonać zakupów w ramach kampanii ?Kochaj, gotuj, jedz!?. Produkty z kampanii ?Zmysłowe wieczory i romantyczne poranki? pojawią się w sprzedaży tydzień później. Wszystkie kampanie sprzedażowe dostępne na www.milvai.com pozostają aktywne przez 7 tygodni.

***

MILVAI to nowy internetowy serwis zakupowy. Na odwiedzających stronę www.milvai.com czekają krótkookresowe inspirujące kampanie tematyczne ze starannie wyselekcjonowanymi produktami. Tematy kampanii zmieniają się w zależności od pory roku i nawiązują do aktualnych trendów. Aby pomóc klientom w dokonywaniu trafnych wyborów, dostępne w ofercie artykuły prezentowane są z dbałością o detale w inspirujących aranżacjach. Serwis udostępnia także czat z konsultantem oraz zamieszcza porady ekspertów.

Źródło MILVAI. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy