Wiadomości branżowe

mBank już po raz trzeci eXtreme

mBank – pierwszy wirtualny bank w Polsce zaprasza na mBank eXtreme – pełną przygód wyprawę po zielonych lasach Sielpi. 

Z myślą o Klientach i o lokalnej społeczności koneckiej mBank przygotował III edycję mBank eXtreme – Sielpia 2003. Tegoroczny event odbędzie się w dniach od 12 do 13 września.

W programie imprezy znajdują się m.in.:

chód na dystansach od 12,5 do 50 km, które będzie można pokonać spacerkiem, marszem, indywidualnie lub w podgrupach
bieg terenowy na 25 i 40 km – podczas którego będzie można przeprawić się przez bagno, zawisnąć głową w dół w małpim gaju lub po prostu przejść przez Piekło
ekstremalny rajd rowerowy na 80 i 160 km.

W tym roku dodatkową atrakcją mBank eXtreme będzie ścianka wspinaczkowa, na której wszyscy chętni będą mieli możliwość zmierzenia się z własnymi słabościami. 

mBank eXtreme to wydarzenie o wyjątkowej atmosferze, podczas którego można współzawodniczyć z pomysłodawcą mBanku, posłuchać opowieści Piotra Pustelnika oraz pobawić się z zespołem pierwszego wirtualnego banku w Polsce. Celem zabawy jest sprawdzenie granic własnej wytrzymałości i odporności psychicznej, popularyzacja aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu wśród Klientów mBanku, wymiana doświadczeń, poszerzenie grona miłośników imprez o podobnym charakterze oraz praktyczne potwierdzenie własnych umiejętności.

Podczas mBank eXtreme 2003 Piotr Pustelnik – znany himalaista i podróżnik – opowie o swoich wysokogórskich doświadczeniach, zaprezentuje film z ostatniej wyprawy mBank Manaslu Expediton oraz będzie trzymał pieczę nad biegiem terenowym.  

Dodatkowo odbędzie się premierowy pokaz mody wspólnej kolekcji ALPINUSA i mBanku: jesień-zima 2003.

Uczestnicy zabawy otrzymają pamiątkowe dyplomy. Wszyscy, którzy pokonają 50 km chodu bądź 160 km rowerem w wyznaczonym limicie czasowym zostaną wyróżnieni medalami. Wśród osób obecnych na zakończeniu eventy – podczas pikniku – zostaną rozlosowane nagrody niespodzianki.  

Zgłoszenia na mBank eXtreme można dokonać wypełniając odpowiednio przygotowany formularz w serwisie internetowym mBanku. 

http://www.mbank.com.pl/sielpia/

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

hastagi na stronie:

#Muscle Extreme XXL

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy