Wiadomości branżowe

Cyfrowa prasa do wygrania w konkursie NetPress i Dziennika Internautów

W rozpoczynającym się właśnie konkursie, którego celem jest popularyzacja prasy w cyfrowym formacie Zinio, internauci mają szansę na wygranie prenumerat elektronicznych czasopism. W losowaniu nagród wezmą udział wszystkie osoby, które do 14 maja zamówią dowolny magazyn (płatny lub darmowy) z oferty internetowego kiosku

W rozpoczynającym się właśnie konkursie, którego celem jest popularyzacja prasy w cyfrowym formacie Zinio, internauci mają szansę na wygranie prenumerat elektronicznych czasopism. W losowaniu nagród wezmą udział wszystkie osoby, które do 14 maja zamówią dowolny magazyn (płatny lub darmowy) z oferty internetowego kiosku www.netpress.pl. O wyborze nagrody każdy ze zwycięzców zdecyduje samodzielnie, wskazując tytuł, który chce otrzymywać przez kolejny rok.

 

-Zapoznanie jak największej liczby czytelników z wciąż nowym, niezwykle przyjaznym formatem elektronicznej prasy, to dla nas jeden z priorytetów – komentuje Artur Wasilewski, koordynujący konkurs ze strony NetPress. -Zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest przekonanie Internautów do nieznanej im często technologii Zinio. Konkurs ma stać się dla nich dodatkowym impulsem do sprawdzenia dostarczanego przez nas produktu-.  

 

Piotr Cygan z Dziennika Internautów dodaje -Chętnie wspieramy rozwój nowych technologii, szczególnie tych, które mają istotny wpływ na zwiększanie ilości aktywnych użytkowników Internetu. Popularyzacja prasy elektronicznej w Polsce jest jednym z naszych głównych celów dlatego zdecydowaliśmy się na zorganizowanie konkursu z firmą NetPress.

 

Na potrzeby promocji powstała strona www.netpress.pl/konkurs. Uczestnicy konkursu mogą wybierać nagrody spośród około 25 tytułów (m.in. biznesowych, lifestylowych, i komputerowych) dostępnych obecnie w płatnej prenumeracie. Wszystkie osoby biorące udział z zabawie o jej wynikach zostaną poinformowani drogą e-mailową.         

 

##            

NetPress

Wyłączny partner Zinio Systems Inc., światowego lidera w branży elektronicznych czasopism, w Polsce. Wydawnictwa współpracujące z NetPress w zakresie produkcji, sprzedaży, wysyłki oraz promocji swoich tytułów to m.in. Bonnier Business Polska, IDG Poland, Point Group, Infor Manager, Ozon Media. System Zinio, zachowując podstawowe cechy wersji drukowanej, takie jak układ strony, treść i reklamy, pozwala również na przeszukiwanie tekstów, archiwizację wydań oraz korzystanie z odsyłaczy, co czyni przygodę z cyfrową prasą w pełni interaktywną. NetPress w całości należy do Zakładów Graficznych TAURUS Sp. z o.o.

A to już wiesz?  Dom marzeń młodych Polaków: jednorodzinny, ekologiczny, na lata

www.netpress.pl

 

Dziennik Internautów

Dziennik Internautów to jedna z najstarszych, niezależnych i największych polskich gazet internetowych – istnieje na rynku polskich mediów elektronicznych od 1998 roku. Każdego dnia dostarcza Czytelnikom najświeższych informacji ze świata Internetu, telekomunikacji, e-biznesu oraz IT. Informuje rzetelnie, porusza sprawy polskich  Internautów i ostrzega przed czyhającymi w Sieci zagrożeniami.

www.di.com.pl

Źródło NetPress Digital Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy