Wiadomości branżowe

Prapremiera legendarnego kalendarza Pirelli 2002 na Allegro.pl

Największy i najbezpieczniejszy polski serwis aukcyjny Allegro.pl informuje o polskiej prapremierze unikatowego kalendarza Pirelli na rok 2002, która rozpoczęła się w dniu dzisiejszym na stronach serwisu pod adresem: http://www.allegro.pl/pirelli.html. Po raz pierwszy w Polsce, tydzień przed oficjalną premierą kalendarz ten można wylicytować w Internecie. Przedmiotem licytacji jest nie tylko sam kalendarz, ale i 2-osobowe zaproszenie na uroczystą inaugurację tego unikatowego dzieła, która odbędzie się 3 grudnia w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki. Jest to jedyna szansa, aby za przysłowią złotówkę zdobyć to fantastyczne dzieło, które na przeróżnych licytacjach osiąga wartość dziesiątków tysięcy złotych. Dzięki firmom Pirelli Polska oraz Allegro.pl każdy polski Internauta może znaleźć się w elitarnym gronie niedostępnego w normalnej sprzedaży kalendarza Pirelli 2002, który w tym roku otrzyma jedynie 200 Polaków!

Całkowity dochód z licytacji przeznaczony jest na cel charytatywny – dla mieszkańców Osady Burego Misia w Kościerzynie.

Zapraszamy do licytacji pod adresem: http://www.allegro.pl/pirelli.html. Cena wywoławcza kalendarza oraz 2-osobowego zaproszenia wynosi 1 zł, a aukcja będzie trwać do piątku 30 listopada do godz. 8.00.

Więcej informacji o kalendarzu Pirelli można znaleźć pod adresem: wyborcza.gazeta.pl/… oraz www.pirelli.com/en… (w języku angielskim).

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy