Wiadomości branżowe

Nagroda za latanie

Rainbow Tours S.A. został wyróżniony przez lotnisko w Katowicach – Pyrzowicach nagrodą dla touroperatora nowego kierunku 2007. W tym sezonie po raz pierwszy można było z Katowic polecieć na wakacje do Malagi na Costa del Sol. W sezonie letnim, Rainbow Tours przewoziło na tej trasie 70 osób tygodniowo. W całym ruchu czarterowym touroperatora wyloty z Katowic stanowią aż 25 procent.  To jedna z

Rainbow Tours S.A. został wyróżniony przez lotnisko w Katowicach – Pyrzowicach nagrodą dla touroperatora nowego kierunku 2007. W tym sezonie po raz pierwszy można było z Katowic polecieć na wakacje do Malagi na Costa del Sol.

W sezonie letnim, Rainbow Tours przewoziło na tej trasie 70 osób tygodniowo. W całym ruchu czarterowym touroperatora wyloty z Katowic stanowią aż 25 procent.  To jedna z przyczyn działania na Śląsku już czterech biur Rainbow Tours.

  • Współpraca z lotniskiem i jego właścicielem układa się od wielu lat bardzo dobrze. Składają się na to niskie opłaty lotniskowe, promocje jak na przykład tańsze parkingi czy zakupy w strefie wolnocłowej oraz brak opłat za odprawy naszych klientów. Można powiedzieć, że lotnisko wykazuje bardzo dużą chęć współpracy z touroperatorami – mówi Remigiusz Talarek, wiceprezes Rainbow Tours.

W nadchodzącym sezonie spółka również planuje uruchomić nowy kierunek lotniczy: z Katowic do Kalabrii.
Poza tym, klienci Rainbow Tours będą mogli latać z lotniska w Pyrzowicach m.in. na Kretę, Teneryfę, Majorkę, Zakhyntos, Rodos  i Maroka.

***
Rainbow Tours S.A. działa na rynku usług  turystycznych od 1990 roku. W 2000 roku doszło do fuzji Rainbow Polska z Globtroter Polska i było to pierwsze na polskim rynku połączenie dwóch touroperatorów.
W maju 2007 roku zapadła decyzja o wprowadzeniu spółki do publicznego obrotu, a w październiku Rainbow Tours pojawiło się na parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych.

 

Źródło Rainbow Tours. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy