Wiadomości branżowe

4 sposoby na szczupłą sylwetkę

Teaser

Poznaj cztery sposoby, dzięki którym możesz bezpiecznie i skutecznie wesprzeć modelowanie sylwetki tej wiosny. Nowoczesne i kompleksowe podejście do odchudzania promuje sklep internetowy DrogeriaZdrowie.pl.

1. Dieta niskokaloryczna 14a Vital

Warto główne posiłki zastąpić stosując kompletną dietę 14a Vital. Jest to niskokaloryczna dieta do sporządzania posiłków dla osób pragnących zmniejszyć wagę ciała. Dostarcza organizmowi komplet niezbędnych składników odżywczych ? mimo drastycznego obniżenia wartości kalorycznej, organizm jest w pełni zaopatrzony. 14a Vital smakuje znakomicie, rozmieszana zarówno w różnych sokach owocowych lub warzywnych o obniżonej kaloryczności, jak i w odtłuszczonym mleku czy serkach.

2. Nutrikosmetyk ?My Body Shape?

U kobiet tkanka tłuszczowa odkłada się głównie wokół bioder i ud. Aby się jej skutecznie pozbyć i wymodelować sylwetkę, oprócz niskokalorycznej diety, ważne jest oczyszczenie organizmu i prawidłowa przemiana materii. Wsparciem dla tych procesów są odpowiednie składniki dostarczane dzięki  specjalistycznej suplementacji.
 – ?Wybierając suplement diety należy zwrócić uwagę na formę podania. Polecam kapsułki z roztworem , które są najlepsze ze względu na szybkość i stopień wchłaniania substancji aktywnych.? ? mówi Monika Budkowska, dietetyk i psychodietetyk z Kliniki BBC.
Suplement w formie kapsułki z roztworem, działający od wewnątrz organizmu to np. nowoczesny nutrikosmetyk My Body Shape z serii My Beauty System. Zawiera składniki ułatwiające spalenie tkanki tłuszczowej, w tym zwalczania cellulitu i stymulujące metabolizm, takie jak sprzężony kwas linolowy, L ? karnityna i wyciąg z zielonej herbaty.

3. Nopalina ? czyli eko odchudzanie.

Nopalina to 100% naturalna formuła odchudzająca, która usuwa nie tylko nadwagę, ale również jej przyczyny. Zawiera środki pomagające w trawieniu, redukujące zaparcia, ułatwiające spalaniu tłuszczu,  a jednocześnie zapewniające uczucie sytości, co pomaga znacznie ograniczyć łaknienie.
Stosowanie Nopaliny polega na spożywaniu dwa razy dziennie napoju przygotowanego z jednej łyżki formuły oraz jednej szklanki wody. Poza tym należy stosować regularną, zbilansowaną dietę.

4. Linia Shou dla oczyszczania i na wilczy apetyt.

W DrogeriaZdrowie.pl dostępna jest również cała linia produktów Shou dla naturalnego oczyszczania organizmu. To bezpieczne plastry detoksykujące, w tym nowość – plastry Shou Spa Detox z lawendą. Wyjątkową ofertą w walce z wilczym apetytem jest również 20 dniowy program odchudzający po 40. roku życia Shou Slim Control 40+ Forte.

Suplement diety My Body Shape, Nopalina, dieta 14a Vital oraz cała linia Shou dostępna jest w sprzedaży internetowej na DrogeriaZdrowie.pl

***

DrogeriaZdrowie.pl – jedna z platform sprzedażowych e-commerce firmy Verco, nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty związane ze zdrowiem, urodą, dobrym samopoczuciem i poprawą jakości życia, według motta firmy Wellness is our challenge.

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe Humana dla niemowląt i małych dzieci, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety, wyroby medyczne. Verco Sp.z o.o. jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.drogeriazdrowie.pl  www.cincoterra.pl  www.sutricon.pl  www.shou.com.pl  www.ofta.pl

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy