Wiadomości branżowe

Konkurs Fotograficzny „Przestrzeń Życia” – IV edycja Międzynarodowego Konkursu Fotografii Górskiej

Konkurs fotograficzny „Przestrzeń Życia” to już IV edycja Międzynarodowego Konkursu Fotografii Górskiej organizowanego przez Stowarzyszenie Spotkania z Filmem Górskim, a w tym roku również przez serwis SwiatObrazu.pl. Pula nagród to 3000 złotych, a 17 wyróżnionych prac zostanie pokazanych na wystawie w Spichlerzu zespołu Dworsko-Parkowego TPN we wrześniu 2010 roku. Góry budzą w ludziach nieskończenie wiele emocji począwszy od strachu, aż do euforii, dają poczucie bliskości natury, jednoczą, uspakają, uczą pokory, wyciszą zmysły…

Góry to również, jak co roku, temat przewodni konkursu "Przestrzeń życia", czyli przyroda górska oraz ludzie mieszkający w górach i aktywnie w nich działający.  "Przestrzeń życia" rozumiana, jako tło codziennego życia ludzi, zwierząt i roślin oraz jako miejsce, do którego uciekamy, w którym możemy poczuć czym dla nas jest życie.

I nagroda wynosi 1500 zł
II nagroda wynosi 1000 zł
III nagroda wynosi 500 zł
Konkurs trwa od 1 czerwca 2010 roku do 15 lipca 2010 roku.

Regulamin Konkursu

Galeria konkursowa

Do konkursu zapraszamy amatorów oraz profesjonalistów. Każdy z uczestników ma prawo nadesłać cztery zdjęcia pojedyncze bądź jeden cykl.

Udział w konkursie jest płatny i wynosi 25 zł (opłata zawiera podatek VAT) i należy uiścić na konto organizatora: 17 2490 0005 0000 4520 7081 8152  w Alior Bank, z tytułem przelewu: "Udział w konkursie Przestrzeń życia- Nick"  (prosimy wpisać swój Nick (login) używany do logowania w serwisie swiatobrazu.pl). Aby zgłosić fotografię do konkursu należy założyć konto w serwisie SwiatObrazu.pl (http://www.swiatobrazu.pl/login),  a następnie dodać fotografię do konkursu " Przestrzeń życia " w zakładce konkursy.
Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts