Wiadomości branżowe

Kichaj na alergię

Teaser

W dobie globalnego ocieplenia klimatu, wszelkich anomalii pogodowych, dużej ilości środków chemicznych wprowadzanych do naszego życia, problem alergii zdaje się z dnia na dzień stawać coraz poważniejszy. Rozwiązaniem dla osób uczulonych na pyłki lub inne alergeny wziewne może być wynaleziony przez firmę SamJoung International Co. NOSK- filtr nosowy.

Innowacyjna broń dla alergików

Nazwa NOSK pochodzi od skrótu angielskich wyrazów NOSE i MASK, a słowo to opisuje małe, praktycznie niewidoczne urządzenie, które zakłada się na przegrodę nosową. Umieszczając w obu dziurkach, potrójnej struktury małe filtry, które skutecznie przechwytują wszelkiego rodzaju drobinki i cząsteczki z powietrza, nie pozwalamy im przenikać do naszego organizmu. Ze względu na strukturę i pomysłową budowę filtry w dziurkach nosa nie powodują żadnych zakłóceń w procesie normalnego oddychania . Nie utrudniają one również mowy, ponieważ powietrze wychodzące dziurkami nosowymi nie jest w najmniejszy nawet sposób powstrzymywane, gdyż filtry samoczynnie ?składają się? w fazie wydechu.

Nosk- filtr nosowy dla alergików i nie tylko

Wiele osób na całym świecie, które skorzystały z dobroczynnego działania filtrów NOSK, potwierdza, że istnieje wreszcie sposób, by alergie traktować bez użycia środków farmaceutycznych, które w zdecydowanej większości pociągają za sobą ryzyko skutków ubocznych. Poza alergikami używanie filtrów NOSK cenią sobie szczególnie: kierowcy, motocykliści, pracownicy budowlani, rolnicy, sportowcy, pracownicy branż produkcyjnych.

?NOSK polecamy wszystkim, mającym na co dzień kontakt z kurzem, pyłem, drobnoustrojami, pyłkami pochodzenia roślinnego i wieloma innymi czynnikami alergizującymi i zanieczyszczeniami w wdychanym powietrzu. Szczególnie osobom źle tolerującym dostępne środki farmaceutyczne i kobietom w ciąży u których zażywanie niektórych leków nie jest wskazane. Według przeprowadzonych badań NOSK odfiltrowuje 80% zanieczyszczeń zawartych we wdychanym powietrzu a w przypadku cząstek o rozmiarze 10 ?m jego skuteczność wzrasta do 98%?- mówi Maciej Gogolinski, przedstawiciel CZMZ.

 Ciekawostką jest fakt, że geneza filtrów NOSK sięga roku 1983, gdy firma SamJoung była jeszcze fabryką zajmującą się produkcją tekstyliów. To właśnie zapotrzebowanie na odpowiednie, ale efektywne filtry zmieniło profil zainteresowań właściciela i podsunęło mu pomysł na stworzenie innowacyjnego urządzenia, które chroniłoby pracujące szwaczki przed wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami znajdującymi się w halach produkcyjnych. Powoli pomysł przekształcał się w realne plany, a potrzeba wymusiła tak bardzo innowacyjne rozwiązanie. Filtry NOSK zaprojektowano tak, by pomagały nie tylko osobom narażonym na kurz, lecz przede wszystkim osobom cierpiącym na wszelkiego rodzaju alergie.

NOSK dostępny jest w aptekach i sklepach internetowych.

Więcej informacji dostępnych jest w serwisie internetowym www.nosk.com.pl

------------

CZMZ to producent, importer i dystrybutor wyrobów medycznych i suplementów diety. Firma oferuję m.in. innowacyjny preparat w aerozolu do usuwania kleszczy, produkowany na licencji amerykańskiej, TIC-OFF.

Więcej informacji dostępnych jest w serwisach:  www.tic-off.pl   www.nosk.com.pl

< 241142" >
Źródło czmz. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy