Wiadomości branżowe

Jak uniknąć corocznego pośpiechu i przedświątecznego szaleństwa? Mamy rozwiązanie.

Jeśli prezenty na Święta jeszcze nie wybrane, w kolejce czeka mycie okien, trzepanie dywanów i pieczenie ciast, warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy  przejmą od nas część zajęć do wykonania przed 24 grudnia. Znajdziemy ich w serwisie Oferia.pl. Oferia to idealne rozwiązanie dla osób zabieganych, nie mających zbyt wiele czasu by podołać

Jeśli prezenty na Święta jeszcze nie wybrane, w kolejce czeka mycie okien, trzepanie dywanów i pieczenie ciast, warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy  przejmą od nas część zajęć do wykonania przed 24 grudnia. Znajdziemy ich w serwisie Oferia.pl.

Oferia to idealne rozwiązanie dla osób zabieganych, nie mających zbyt wiele czasu by podołać przedświątecznym obowiązkom, czy tych, którzy po prostu bożonarodzeniowej gorączki woleliby uniknąć. W serwisie znajdziemy oferty „pomocników”, którzy zdejmą nam z barków część obowiązków. Zlecimy im każdą czynność, na którą nie mamy czasu lub z którą nie chcemy się zmagać.

Święta to piękny czas w naszym dorocznym kalendarzu – mówi Hanna Jarosiewicz-Juszczak z serwisu Oferia.pl. – Jednak nasze obecne tempo życia, podyktowane w dużej mierze pracą, ogranicza dość często czas, który chcielibyśmy poświęcić na staranne przygotowanie się do nich. Oferia pomoże zabieganym i tym, którzy chcą w tym roku rozpocząć Święta „bezgorączkowo”.

Serwis umożliwia znalezienie usługodawcy na praktycznie każdą czynność, którą chcielibyśmy wykonać przed Świętami. Znalezienie Mikołaja, który odwiedzi nas w Wigilię i wręczy prezenty dzieciom, czy osoby, która posprząta cały dom przed przybyciem świątecznych gości nie będzie już problemem. Wybrane usługi możemy zlecić lub skorzystać z gotowego katalogu usług oferowanych przez ich Wykonawców. Fachowcy i specjaliści wszystkich kategorii branżowych prezentują w nim swoje oferty.

Oferia podpowie również, jak zrobić najbliższym niebanalny, świąteczny prezent. Może warto w tym roku zamówić żonie ręcznie wykonaną, oryginalną biżuterię, dziecku książeczkę, której będzie bohaterem i ręcznie robiony sweter dla mamy?

____________

Oferia.pl – działający od września 2009 r. w ramach Grupy Allegro serwis, będący miejscem spotkań Zleceniodawców i Wykonawców usług. Posiadający konto w Allegro mogą korzystać z niego używając swojej nazwy użytkownika i hasła z Allegro.

 

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy