Wiadomości branżowe

Innowacyjne taśmy malarskie ScotchBlue? już w sprzedaży

Badania przeprowadzone na zlecenie firmy 3M wśród klientów sklepów DIY w Polsce wykazały, że najczęściej poszukiwanymi produktami są akcesoria i przybory malarskie. Polacy samodzielnie przeprowadzają drobne remonty, najchętniej odświeżając mieszkania dzięki zmianie koloru ścian. Właśnie rozpoczyna się sezon na odnawianie.

Najbliższe miesiące to najlepszy moment na zmianę wystroju wnętrz. Nowy kolor na ścianach pojawi się
w wielu polskich domach. Samo malowanie wiąże się jednak z dodatkowymi porządkami. Żeby zaoszczędzić czas i uniknąć trudnego usuwania zaschniętej farby, warto przed rozpoczęciem pracy zabezpieczyć niemalowane powierzchnie.

Profesjonalne taśmy malarskie ScotchBlue? od 3M nie tylko chronią ramy, progi, listwy wykończeniowe czy szyby, ale także świetnie sprawdzają się do malowaniu wzorów na ścianie. Taśmy idealnie przylegają do powierzchni nawet do 14 dni, po usunięciu nie zostawiają śladów, a ich równe linie zapewniają precyzyjne malowanie.

Firma 3M wynalazła taśmę malarską ponad 25 lat temu i do dziś jest liderem innowacyjnych rozwiązań w tej kategorii. Na polski rynku już od maja jest dostępna taśma  malarska ScotchBlue? uniwersalna, która nadaje się do większości projektów malarskich. Do sprzedaży trafiła również zupełnie nowa taśma  ScotchBlue? do precyzyjnego odcinania kolorów, w którejzastosowano innowacyjny system Edge-Lock?. Dotychczas dostępne na rynku  taśmy absorbowały wodę i farba podciekała pod ich powierzchnię, tworzyły się grudy, a taśma się odklejała. Nowa, ulepszona formuła kleju w  ScotchBlue? lepiej zabezpiecza przed podciekaniem farby pod taśmę i tworzeniem się grud, zapewniając idealnie linie i równe krawędzie. Dzięki temu z łatwością można namalować na ścianie precyzyjny wzór. Dostępna jest  w trzech rozmiarach, small, medium, large.

Taśmy ScotchBlue? są dobrze widoczne ze względu na swój wyrazisty, niebieski kolor.. Podczas odklejania nie uszkadzają powierzchni i nie pozostawiają żadnych śladów. Można je stosować wewnątrz i na zewnątrz (pomalowane ściany, szkło, metal, boazeria, sztukateria, gzymsy itp.) Nie wymagają przechowywania w osobnych pojemnikach ponieważ są odporne na wilgoć. Taśmy ScotchBlue? to również produkty całkowicie przyjazne środowisku – nie zawierają rozpuszczalników, a użyte w nich kleje gumowe wykonane są z materiałów odnawialnych.

Źródło 3M Poland. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy