Wiadomości branżowe

Botki na lato

Wciąż modne są wzory inspirowane mokasynami i fasonem Mukluk oraz dzianiny z ręcznie wykonanymi wzorami. Gwiazdy i miłośnicy mody wracają z nostalgią do lat 70. i zakładają minnetonki do kostek lub jak najkrótsze buty z wzorami Nawaho. Ceniąc sobie swobodny lecz modny wygląd, łączący w sobie różne elementy estetyczne, SOREL oferuje praktyczne, uproszczone wersje swoich klasycznych butów. Te letnie modele łączące różne style umożliwiają skórze oddychanie, są lekkie i minimalistyczne oraz komfortowe w noszeniu w cieplejsze dni.

<

p>ENSENADA BOOT

Botki SOREL na lato? Koniecznie! Ensenada to efekt wyjątkowego podejścia SOREL do pustynnego stylu butów. Przewiewna cholewka uszyta z letnich materiałów sprawia, że buty Ensenada to świetny wybór na tę porę roku. Buty SOREL Ensenada posiadają filcową podeszwę środkową, a podeszwę zewnętrzną ze sztucznie postarzanej gumy.

Cena: 499 PLN                

YAQUINA BLANKET

Doskonałe na lato, wciągane buty Yaquina Blanket to efekt inspiracji podróżami po Meksyku. Swobodny, łączący różne style fason prezentuje się świeżo dzięki wzorom z meksykańskich pledów i świetnie nadaje się dla dziewczyn będących w ciągłym w ruchu. Dzięki cholewce z tkaniny i skóry, filcowej poduszce i gumowej podeszwie buty Yaquina Blanket to praktyczna alternatywa na cieplejsze dni.

Cena: 599 PLN

YAQUINA LEATHER

Doskonałe na lato, wciągane buty Yaquina Leather to także efekt inspiracji podróżami po Meksyku. Swobodny, łączący różne style fason przyciąga wzrok poprzez niekonwencjonalny wygląd uzyskany przy użyciu sztucznie postarzanej skóry. Doskonale nadaje się dla dziewczyn będących w ciągłym ruchu. Dzięki cholewce z tkaniny i skóry, filcowej poduszce i gumowej podeszwie buty Yaquina Leather to praktyczna alternatywa na lato, szczególnie podczas zimniejszych, deszczowych dni.

Cena: 639 PLN

SOREL

Celem od początku przyświecającym stworzonej w 1962 roku marce było zapewnienie wygody tym, którzy najbardziej jej potrzebują ? odkrywcom nieznanych terytoriów. Dzisiaj SOREL przenosi się ze zmarzniętej tundry na ulice miast, a nasze doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie butów, które śmiało łączą modę z oszczędną stylistyką SOREL. Luksusowe materiały i doskonała konstrukcja pozwalają nam na tworzenie zaskakujących projektów. Niezależnie od tego, czy mówimy o trampkach i sandałach idealnych na gorące letnie dni, czy zwracających uwagę, odpornych na żywioły zimowych butach, SOREL zawsze oferuje obuwie, które jest inspiracją na każdy sezon.

Źródło Sorel. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy