Wiadomości branżowe

Drzwi wewnętrzne z klapką dla kota i listwą na akcesoria

Jeśli jednym z mieszkańców domu jest kot, proponujemy wybranie drzwi do łazienki z dodatkowym wejściem dla naszego ulubieńca. Dzięki temu kot zawsze będzie mógł się dostać do swojej kuwety, a my zapomnimy o konieczności zostawiania otwartych drzwi. Wejście dla kota jest estetyczne i objęte gwarancją.

<

p>Opis: Częściowo przeszklone drzwi wewnątrzlokalowe o konstrukcji ramiakowej z klapką dla kota i listwą na akcesoria w kolorze hebanowym i wstawkami ze szczotkowanego aluminium. Na życzenie wyposażone w zamek na klucz. Dostępne szerokości 70cm, 80cm lub 90cm. Do wyboru zawiasy w kolorze chromu lub mosiądzu. Cecha charakterystyczna ? specjalna klapka dla kota, dzięki której może on korzystać z drzwi tak jak pozostali domownicy.

Materiał: Ramiak MDF okleinowany okleiną sztuczną Enduro lub ryflowaną.

Wykończenie: 4 kolory do wyboru (coimbra, dąb złoty, orzech melunga, heban). Standardowa szyba lub wstawki z miedzi szczotkowanej, falowanego lub szczotkowanego aluminium. Na życzenie możliwość wykonania specjalnego podcięcia wentylacyjnego dla drzwi łazienkowych i do WC.

Wyposażenie: klapka dla kota, klamka Burgas, szyna na akcesoria z kompletem haczyków umożliwiających powieszenie ręczników czy płaszcza kąpielowego. Szeroki wybór akcesoriów. 3 rodzaje klamek: zamykana na klucz, z zamkiem wc i bez zamka.

Cena: 799zł brutto

Więcej informacji na:

http://drzwi.vox.pl/

Źródło Drzwi i podłogi VOX. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy