Wiadomości branżowe

Andrzejkowe wróżby przez? Internet

Symbol naszych czasów. Andrzejkowe wróżby można znaleźć w Internecie, w serwisie Horoskop Wirtualnej Polski.

Jak co roku, tuż przed Andrzejkami, w serwisie Horoskop Wirtualnej Polski (horoskop.wp.pl) pojawiła się specjalna sekcja poświęcona andrzejkowym wróżbom i przepowiedniom. Wszystkie panny, ale nie tylko one, będą mogły dowiedzieć się, jak ułoży się ich związek, kiedy znajdą swoją „połówkę” i jakie są ich Karty Miłości. 

Serwis i tym razem współpracuje ze znanymi wróżbitami oraz tarocistami. Andrzejkowe Karty Miłości odkrywa przed użytkownikami parapsycholog i znawca numerologii Marzena Mrówczyńska. Wodnik dowie się z kart, że „wszystko dzieje się we właściwym czasie i w każdej chwili możemy zacząć od początku”, Waga będzie mogła zastanowić się czy rzeczywiście „zbyt dużo czasu spędza na analizowaniu spraw”, Lew zyska wskazówkę, by „nie rozpatrywał niepowodzeń z przeszłości”. 

Andrzejkowe Przepowiednie Miłosne oraz andrzejkowe rytuały opracowała dla Horoskopu WP tarocistka Galit Haron. Ryby na tę wyjątkową, listopadową noc powinny przygotować… dwadzieścia jeden szpilek, Rak – dwie zapałki, a Baran – czystą kartkę podzieloną na trzynaście równych części.  

W serwisie znalazł się również Kalejdoskop Andrzejkowy autorstwa Elli Seleny. Ta niezwykle wszechstronna wróżka, korzystająca z kart tarota, kart klasycznych, run i astrologii, wyjawiła na stronach Horoskopu symbole przypisane do znaków Zodiaku oraz zdradziła, na czym powinni się skupić ich przedstawiciele, by znaleźć w życiu miłość i harmonię.  

Nie mogło też zabraknąć wróżb na Andrzejki. Zaproponowały je internautom Wróżka Akima oraz Wróżka Wielgoradesz. By zgłębić przyszłość można skorzystać z tych powszechnie znanych (buty, wosk, klucz, filiżanki) i tych nietypowych (szpilki, liście, popiół).  

„Wróżyć możemy każdego dnia, ale wróżby największą moc mają w dniu 29 listopada.” – napisała Ella Selena i przywołała w serwisie WP „Rytuał na przywołanie miłości” i „Rytuał na odnowę miłości”.  

W związku z Andrzejkami w Astroczytelni WP pojawiły się ciekawe artykuły tematyczne, m.in. „Moc księżyca i magia planet”, „Symbolika wróżb andrzejkowych”, „Znaczenie wybranych symboli”, których autorką jest tarocistka i astrolog Joanna Kowalik.  

Serwis Horoskop: http://horoskop.wp.pl

Andrzejkowe wróżby: http://horoskop.wp.pl/handrzejki.html

Astroczytelnia: http://horoskop.wp.pl/kat,37200,obrzedy_i_zwyczaje.html

 

Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy