Wiadomości branżowe

PRowskie spotkania ?Po Robocie?

W środę 1 sierpnia warszawscy PRowcy spotkają się w klubie Level na inauguracyjnej imprezie projektu „Po Robocie” – nowego pomysłu fundacji internetPR.pl. Cotygodniowe środowe spotkania specjalistów PR to czas i miejsce, by – bez towarzyszącego nam zazwyczaj za dnia pośpiechu, w niezobowiązującej atmosferze – porozmawiać na różne tematy. Niekoniecznie o pracy. Jednym słowem by spotykać się Po Robocie.

Po Robocie” to nowy projekt fundacji InternetPR.pl – integrujący branżę public relations, specjalistów pracujących w korporacjach, firmach, urzędach państwowych i agencjach PR. To spotkania w luźniej atmosferze, sprzyjającej rozmowom i nawiązywaniu znajomości. Nie będą to kolejne imprezy szkoleniowe czy samokształceniowe, na których omawia się techniki i narzędzia PR czy analizuje case studies – jakie organizuje już Fundacja InternetPR.pl, Polskie Stowarzyszenie Public Relations czy Związek Firm Public Relations. „Po Robocie” to inna formuła – trochę „business mixer” i okazja do niezobowiązujących rozmów branżowych, możliwość nawiązywania kontaktów, ale także czas relaksu i zabawy w przyjemnej, ekskluzywnej atmosferze.

„Środy w Levelu” to pierwszy cykl spotkań w ramach projektu „Po Robocie” realizowany we współpracy ze znakomitym warszawskim klubem Level przy ul. Chmielnej. Warszawscy PRowcy będą się tam mogli spotykać w każdą środę na zamkniętych, tylko dla nich przeznaczonych imprezach w zarezerwowanej części klubu. Raz w miesiącu – w trzecią środę miesiąca – spotkania będą miały dodatkową atrakcję. Nasz Gość – za każdym razem inny PRowiec – będzie opowiadał o swoim hobby czy nietypowej pasji, której się oddaje. O tym, co robi właśnie „po robocie”. W ten sposób specjaliści PR będą się poznawać w nowej, bardziej prywatnej roli, nawiązywać znajomości, integrować ze sobą.

Po Robocie” i „Środy w Levelu” to nie tylko cotygodniowe spotkania. To także serwis internetowy www.porobocie.internetpr.pl z zapowiedziami imprez, foto-galerią, mailowym przypomnieniem o najbliższych spotkaniach itd. To również nowy drink, którego pozostająca tajemnicą receptura nie jest przypadkowa – wynika z badań preferencji PRowców i PRówek przeprowadzonych specjalnie w tym celu przez InternetPR.pl. Projekt ten to również specjalna wspólna karta klubowa fundacji InternetPR.pl i klubu Level gwarantująca liczne przywileje – zniżki, pierwszeństwo w rezerwacji stolika itd. Bo oczywiście klub Level zaprasza PRowców także w pozostałe dni tygodnia oprócz śród, oferując im preferencyjne warunki. W przyszłości „Po Robocie” z pewnością nie ograniczy się wyłącznie do „Śród w Levelu” – będziemy organizować także kolejne spotkania, o innym charakterze, w kolejnych miastach itd. Kolejne informacje pojawiać się będą na blogu fundacji InternetPR.pl www.internetpr.blox.pl

Pierwsze spotkanie w ramach cyklu „Środy w Levelu” – 1 sierpnia 2007 o 19.00 w klubie Level (ul. Chmielna 9A). Naszym Gościem Specjalnym będzie Kuba Antoszewski, PR menager MillwardBrown SMG/KRC, bardzo znana postać w branży PR. Opowie o jazzie, a nawet o… PR w jazzie. Do tego Kuba… zagra mini-recital fortepianowy i jakby tego było mało, wystąpi nastepnie jako DJ! Nie warto tego przegapić!

Ponieważ jest to impreza zamknięta, bardzo prosimy o potwierdzenie udziału mailem na adres [email protected]

Do zobaczenia w Levelu!

W każdą środę Po Robocie!

=============

InternetPR.pl to internetowa społeczność polskich specjalistów public relations. Na liście dyskusyjnej codziennie o pracy, bieżących wydarzeniach i wszelkich interesujących ich sprawach dyskutuje ponad 2,5 tys. specjalistów PR z całej Polski. www.internetPR.pl 

Źródło Fundacja internetPR.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy