Wiadomości branżowe

Wyjedź Nissanem z Allegro.pl

1800 km mają do przejechania po Polsce użytkownicy Allegro.pl, którzy będą wirtualnie zwiedzać kraj w letnim konkursie ?AlleJazda?. Jest o co walczyć, bo główne nagrody to Nissan Micra i Laptop Acer Ferrari.

To już druga edycja AlleJazdy w największej, polskiej platformie handlowej. „Ubiegłoroczna edycja naszej letniej zabawy, cieszyła się tak ogromnym powodzeniem, że doszliśmy do wniosku, że w tym roku wakacje upłyną nam również pod znakiem ?wirtualnego? zwiedzania kraju” mówi Bartek Szambelan, rzecznik prasowy Allegro.pl. W ubiegłym roku internauci grali w AlleJazdę ponad 570 tyś razy.

Na czym polega zabawa? Uczestnik przejeżdża wirtualną trasę po Polsce. Z Głogowa przez Krosno, Białowieżę aż do nadmorskich Chałup. Na trasie czeka go wiele niespodzianek – zręcznościowe wyścigi samochodowe, quiz z wiedzy o poszczególnych miastach, czy tak prozaiczne przeszkody jak roboty drogowe czy demonstracje uliczne. Zwycięża ten, kto osiągnie największą liczbę punktów . Podczas prac nad tegoroczną wersją gry wzięto pod uwagę wszystkie sugestie zgłoszone przez internautów. Poprawiła się funkcjonalność i grafika.

Czym jednak byłby konkurs bez atrakcyjnych nagród? Zwycięzca internetowej rywalizacji odjedzie nowym Nissanem Micrą. Nagroda za drugie miejsce to Notebook ACER Ferrari 3400. Oprócz tego szereg innych atrakcyjnych przedmiotów do wygrania: aparat cfrowy Canon EOS 350 D, programy antywirusowe, do obsługi zdjęć, odtwarzacze mp3, sportowe zestawy zegarków Timex. Zabawa trwa do 4 września.

AlleJazda- strona główna konkursu

Allegro- prasa

Allegro.pl jest największą, polską platformą handlową. Jako pierwszy tego typu portal rozpoczęło przeprowadzanie aukcji on-line w 1999 roku z nadzieją, że ta forma zawierania transakcji ma wielkie szanse na popularność i zainteresowanie. Przewidywania się sprawdziły. Obecnie serwis ma ponad 3 miliony zarejestrowanych kont Użytkowników. Wszystkich aukcji dostępnych on-line w Allegro.pl jest ponad 780 tys.

Allegro.pl jest najbezpieczniejszym serwisem handlowym w Polsce. Pracownicy Działu Bezpieczeństwa uczesniczą w szkoleniu policjantów w całym kraju. Serwis jest współorganizatorem odbywającego się w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, seminarium Techniczne Aspekty Przestępczości Teleifnormatycznej. Według badań przygotowanych przez nadkomisarza dr Jerzego Kosińskiego z Instytutu Kształcenia Funkcjonariuszy Zwalczających Przestępczość Zorganizowaną i Terroryzm, policjanci w całym kraju za najbardziej cenną wskazują współpracę z Allegro.pl. Oprócz tego 36% funkcjonariuszy oceniło kontakty z serwisem na piątkę

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy