Wiadomości branżowe

Współpraca mBanku i Allegro.pl

Allegro.pl (http://www.allegro.pl) jako pierwszy serwis aukcyjny w Polsce rozpoczął współpracę z

mBankiem, dając tym samym rewolucyjny sposób zarządzania finansami.

Wreszcie naprawdę elektroniczna aukcja on-line. Podwójna korzyść – gdy obaj użytkownicy Allegro posiadają rachunki w mBanku. Bez ŻADNYCH dodatkowych procedur, wszystkie przelewy wewnątrz mBanku będą realizowane natychmiast -bezpłatnie jeśli będą zlecone przez Internet, bezpiecznie – bo potwierdzone hasłem jednorazowym. Po uzgodnieniu transakcji pieniądze znajdą się na docelowym rachunku natychmiast po kliknięciu myszą, bez problemów z przekazami pocztowymi, drukami przelewów i wszystkim, czego do tej pory najbardziej nie lubiliśmy. Jest to również najlepsza i najszybsza kontrola wszystkich operacji finansowych związanych z aukcjami. Predefiniowany przelew na konto firmy QXL Poland (z możliwością modyfikacji oraz jego usunięcia) umożliwiający błyskawiczne – bez prowizji bankowych – regulowanie płatności za usługi Allegro.

Współpraca mBanku z serwisem aukcyjnym to także maksimum korzyści dla użytkowników aukcji Allegro. To bardzo wysokie oprocentowanie środków dostępnych w każdej chwili, to brak większości opłat i prowizji stosowanych do tej pory przez inne banki, bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku, bezpłatne przelewy, bezpłatne wypłaty gotówki z bankomatów sieci Euronet w Polsce oraz bezpłatne karty VISA Electron. Dodatkowo każdy użytkownik Allegro zakładając za pośrednictwem serwisu konto w mBanku otrzyma 500 punktów gratis w programie lojalnościowym Payback lub drobny upominek ze strony serwisu aukcyjnego.

Dodatkowe informacje:

http://www.allegro.pl/mbank/

=========================

Serwis aukcyjny Allegro.pl, gromadzący ok. 75% wszystkich internetowych transakcji aukcyjnych w Polsce posiada ponad 220.000 zarejestrowanych użytkowników i ok. 100.000 ofert dostępnych online. Dziennie na serwisie pojawia się ok. 10.000 nowych aukcji, a łączna kwota sprzedaży na aukcjach

Allegro w miesiącu czerwcu przekroczyła 7 mln zł.

Od momentu powstania, Allegro współpracuje z Payback.pl – pierwszym programem multi-lojalnościowym. Aktywni sprzedawcy Allegro zarejestrowani w programie Payback otrzymują punkty gratis, które potem mogą wymienić na nagrody z katalogu serwisu np. samochód.

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy