Wiadomości branżowe

mBank przyjazny dla przedsiębiorców!

 

mBank, detaliczne ramię BRE Banku SA, otrzymał Godło Promocyjne w konkursie „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców”.

 

Organizatorzy konkursu: Krajowa Izba Gospodarcza, Polsko-Amerykańska Fundacja Doradztwa dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Warszawski Instytut Bankowości, uzasadniając przyznanie tytułu wskazali, że jest to dowód aktywnej działalności mBanku na rzecz ułatwiania małym i średnim firmom dostępu do atrakcyjnej oferty produktowej.

 

mBank proponuje bankowość detaliczną opartą na prostych i przejrzystych zasadach. Od tradycyjnych rachunków, produkty mBanku - rachunek osobisty eKONTO oraz oszczędnościowy na żądanie eMAX różnią się znacznie wyższym oprocentowaniem, nieograniczonym dostępem do zgromadzonych środków za pomocą nowoczesnych kanałów komunikacji oraz bezpłatną kartą płatniczą VISA Electron do eKONTA. Oferta mBanku dla małych i średnich przedsiębiorstw została przygotowana w oparciu o te same przejrzyste i atrakcyjne zasady - mBIZNES Konto to maksimum zysku, dzięki korzystnemu oprocentowaniu środków niezależnie od stanu salda (oprocentowanie efektywne - 5,12%) oraz brak opłat za otwarcie i prowadzenia rachunku. Konto dla firm w mBanku to wygodny dostęp do pieniędzy dzięki mLinii, serwisowi internetowemu oraz możliwości dokonywania operacji za pomocą telefonów komórkowych z przeglądarką WAP i wiadomości SMS – w formule 7/24/365 z każdego miejsca na świecie. mBIZNES Konto to także swoboda korzystania ze zgromadzonych środków dzięki firmowej karcie płatniczej Visa Business Electron oraz funkcjom ułatwiającym dokonywanie przelewów. mBIZNES Konto to produkt dla ludzi dynamicznych i przedsiębiorczych, dla których model biznesowy zaproponowany przez mBank stanowi o przewadze nad ofertą innych banków. Adresatem mBIZNES Konta są osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej, osoby wykonujące wolne zawody oraz wspólnicy spółek cywilnych, ludzie, którzy cenią sobie czas i wygodę. mBank oferuje także mBIZNES MAX – wysokooprocentowany rachunek lokacyjny dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

 

mBIZNES MAX stanowi wspólnie z rachunkiem rozliczeniowym mBIZNES Konto (umożliwiającym m.in. wykonywanie bezprowizyjnych przelewów do ZUS i US oraz korzystanie z polecenia zapłaty i dopuszczalnego salda debetowego) atrakcyjną ofertę mBanku skierowaną do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą lub wykonujących wolne zawody.

 

W najbliższym czasie oferta mBanku dla przedsiębiorców zostanie rozszerzona o nowe instrumenty kredytowe, umożliwiające finansowanie działalności gospodarczej.

 

Obecnie, po 8 miesiącach od wdrożenia mBIZNES Konta procentuje ponad 21 tys. rachunków bieżących dla firm oraz blisko 1,5 tys. wysokooprocentowanych rachunków lokacyjnych mBIZNES MAX.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy