Wiadomości branżowe

Tendencje sprzedażowe w Rainbow Tours

 Najpopularniejszymi kierunkami wypraw wakacyjnych podczas tegorocznego lata  są kraje basenu Morza Śródziemnego, kraje azjatyckie oraz Krym. To kolejny sezon w Rainbow Tours kiedy bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się wycieczki objazdowe. Także rodziny z dziećmi znajdą wiele propozycji dla siebie w katalogach touroperatora,.Największym zainteresowaniem w tym sezonie cieszą się wycieczki objazdowe po takich krajach jak Turcja, Krym, Hiszpania, Grecja czy Chorwacja.  Popularności nabierają  także dalej położone regiony typu Chiny, Tajlandia czy Sri Lanka. Obok standardowych imprez pobytowych w kurortach Czarnogóry, Riwiery Olimpijskiej, Rodos i Zakynthos, dużym zainteresowaniem cieszą się wakacje typu „Trochę tu trochę tam”. Dostępne są one w Turcji, Bułgarii, Sycylii oraz Chorwacji.- „Trochę tu trochę tam” to nowa oferta naszego biura.,. Klient spędza pierwszy tydzień w wybranym przez siebie hotelu a następnie przenosi się do innego na dalszy wypoczynek. W ten

 

Najpopularniejszymi kierunkami wypraw wakacyjnych podczas tegorocznego lata  są kraje basenu Morza Śródziemnego, kraje azjatyckie oraz Krym. To kolejny sezon w Rainbow Tours kiedy bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się wycieczki objazdowe. Także rodziny z dziećmi znajdą wiele propozycji dla siebie w katalogach touroperatora,.

Największym zainteresowaniem w tym sezonie cieszą się wycieczki objazdowe po takich krajach jak Turcja, Krym, Hiszpania, Grecja czy Chorwacja.  Popularności nabierają  także dalej położone regiony typu Chiny, Tajlandia czy Sri Lanka.

Obok standardowych imprez pobytowych w kurortach Czarnogóry, Riwiery Olimpijskiej, Rodos i Zakynthos, dużym zainteresowaniem cieszą się wakacje typu „Trochę tu trochę tam”. Dostępne są one w Turcji, Bułgarii, Sycylii oraz Chorwacji.

– „Trochę tu trochę tam” to nowa oferta naszego biura.,. Klient spędza pierwszy tydzień w wybranym przez siebie hotelu a następnie przenosi się do innego na dalszy wypoczynek. W ten sposób może poznać różne regiony kraju, który wybrał na wakacyjny odpoczynek – mówi Grzegorz Baszczyński, prezes Rainbow Tours.

Bogatą ofertę przygotowano także dla rodzin z dziećmi, które najczęściej wybierają hotele All Inclusive położone blisko plaży. Dodatkowo, Rainbow Tours zapewnia w wybranych hotelach opiekę polskiego animatora dla dzieci. Staramy się aby na każdej destynacji była oferta dla rodzin z dziećmi. Kierunki, które są szczególnie godne polecenia to Grecja, Turcja, Hiszpania i Tunezja – dodaje Grzegorz Baszczyński.

 

Źródło Rainbow Tours. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Lato z Humana

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy