Wiadomości branżowe

Ciszewski PR dla MyWeddSpace.pl

Agencja Ciszewski Public Relations rozpoczęła pracę dla portalu MyWeddSpace.pl. Agencja odpowiada za przygotowanie strategii komunikacji, wprowadzenie serwisu na polski rynek oraz obsługę PR i netPR.MyWeddSpace to portal w pełni interaktywny. Umożliwia narzeczonym tworzenie indywidualnych ślubnych stron internetowych, korzystanie z interaktywnych narzędzi do planowania budżetu, harmonogramu i listy prezentów.

Agencja Ciszewski Public Relations rozpoczęła pracę dla portalu MyWeddSpace.pl. Agencja odpowiada za przygotowanie strategii komunikacji, wprowadzenie serwisu na polski rynek oraz obsługę PR i netPR.

MyWeddSpace to portal w pełni interaktywny. Umożliwia narzeczonym tworzenie indywidualnych ślubnych stron internetowych, korzystanie z interaktywnych narzędzi do planowania budżetu, harmonogramu i listy prezentów. W portalu znajduje się także wiele inspirujących artykułów oraz porad znanych stylistów i specjalistów. MyWeddSpace wyposażony został również w bogatą bazę firm i osób specjalizujących się w organizacji uroczystości ślubnych i weselnych oraz w funkcje społecznościowe i forum dyskusyjne. Portal w wersji beta rozpoczął działalność w kwietniu 2010 roku.

MyWeddSpace jest kolejnym nowym klientem pozyskanym w ostatnim czasie przez dział Nowych Technologii, prowadzony przez Artura Bednarza.

****

Ciszewski Public Relations S.A. działa od 1994 roku i jest jedną z największych agencji public relations w Polsce. Od 1999 roku współpracuje na podstawie umowy afiliacyjnej z międzynarodową agencją GolinHarris i jest jej jedynym przedstawicielem na terenie Polski. Wśród klientów agencji znajdują się m.in.: Carrefour Polska, Nivea Polska, Bayer, Kofola-Hoop, Kingston Technology i Allegro.pl. Firma Ciszewski Public Relations należy do Ciszewski Marketing Group, która skupia firmy specjalizujące się w obszarze szeroko pojętego marketingu i komunikacji. Więcej informacji na www.ciszewskipr.pl

 

Źródło MSLGROUP. Dostarczył netPR.pl

hastagi na stronie:

#karafka carrefour

A to już wiesz?  Mama jest kobietą! - wejdź na blog Karoliny Malinowskiej o macierzyństwie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy