Wiadomości branżowe

Sekrety depilacji – idealnie gładka skóra każdego dnia

To już naprawdę lato! Dla pań oznacza to jedno – czas odsłonić co nie co i pochwalić się pięknym, zadbanym ciałem. Aby odpowiednio przygotować się do tego, trzeba w pierwszej kolejności na dobre pozbyć się zbędnego owłosienia. Są na to różne sposoby. Do wyboru mamy depilację mechaniczną, lub chemiczną. Do tej pierwszej zaliczają się takie metody, jak: używanie

Teaser

To już naprawdę lato! Dla pań oznacza to jedno ? czas odsłonić co nie co i pochwalić się pięknym, zadbanym ciałem. Aby odpowiednio przygotować się do tego, trzeba w pierwszej kolejności na dobre pozbyć się zbędnego owłosienia. Są na to różne sposoby. Do wyboru mamy depilację mechaniczną, lub chemiczną. Do tej pierwszej zaliczają się takie metody, jak: używanie maszynki do golenia, depilatora, czy też zabieg nitkowania. Natomiast depilacja chemiczna to użycie plastrów z woskiem, ciepły wosk, specjalne kremy, czy depilacja pastą cukrową. W zależności od tego, jaki sposób wybierzemy, skóra pozostanie gładka na zaledwie 2-3 dni, albo aż na cały miesiąc. Nie można zapomnieć również o higienie i środkach ostrożności, jakie wiążą się z tymi metodami.              

Dr Aleksandra Jagielska, dermatolog i specjalista medycyny estetycznej podkreśla:

Włosy golone maszynkami stają się grubsze i mocniejsze, co daje niechciany i niekorzystny efekt estetyczny, ale też może powodować problemy z wrastającymi włoskami i prowadzić do stanów zapalnych w postaci bakteryjnych zapaleń mieszków włosowych. Ponieważ końcówka włosa po obcięciu jest ostra, skóra staje się nieprzyjemna w dotyku. Depilacja woskiem jest bardziej higieniczna, włosy po każdym zabiegu są słabsze i cieńsze, zabieg jest całkowicie bezpieczny. Dodatkowo jego efekt jest bardziej długotrwały, w rezultacie jest także oszczędnością czasu, gdyż stosuje się go rzadziej.

Depilacja woskiem nie była nigdy tak łatwa i przystępna jak teraz. Goleniu maszynkami i drogim wizytom w gabinecie kosmetycznym mówimy stanowcze STOP! Aby wyglądać olśniewająco w zwiewnych sukienkach, krótkich spodenkach, czy bluzkach na ramiączkach, wystarczy użyć nowego produktu od Veet. Veet EasyWaxTM to łatwy w użyciu system do depilacji ciepłym woskiem, dający profesjonalny efekt.

Veet EasyWaxTM to:

  • zestaw startowy zawierający urządzenie podgrzewające oraz wkład do nóg i rąk
  • dwa rodzaje wymiennych wkładów: do nóg i rąk oraz do depilacji okolic bikini i pach
A to już wiesz?  Wyjedź Nissanem z Allegro.pl

Veet EasyWaxTM bezpiecznie i skutecznie usuwa wraz z cebulkami nawet króciutkie 2 mm włoski. Wymienne wkłady są bardzo wydajne, zawierają ten sam rodzaj wosku, jaki stosowany jest w większości salonów kosmetycznych, a aplikator roll-on sprawia, że urządzenie jest proste i intuicyjne w obsłudze. Po depilacji włoski odrastają wolniej, są cieńsze, słabsze i bardziej miękkie. Skóra pozostaje nieskazitelnie gładka aż do czterech tygodni.                                                                        
Co zrobić, aby efekt depilacji był jeszcze bardziej zadawalający? Przed zabiegiem trzeba upewnić się, że skóra jest czysta, bez infekcji i stanów zapalnych. Warto także wykonać peeling, który ją wygładzi, a delikatny masaż odpręży i zrelaksuje. Natomiast bezpośrednio po depilacji nie należy używać produktów perfumowanych, gdyż mogą one spowodować podrażnienie i szczypanie skóry. Przez cały okres wiosenno-letni nie można również zapominać o stosowaniu filtrów UV zanim wyjdziemy na słońce, a po depilacji najlepiej odczekać 1-2 dni przed opalaniem. Zadbane ciało to wizytówka każdej kobiety, w tym sezonie warto postawić na aksamitnie gładką skórę i zachwycać nią codziennie.         

Veet EasyWaxTM jest przeznaczony do wszystkich rodzajów skóry, także do skóry wrażliwej. Produkt jest dostępny w drogeriach Rossmann.

Sugerowana cena na półce:

  • Zestaw startowy: 74.99 zł
  • Wkład do nóg i rąk lub wkład do bikini i pach: 29.99 zł

Więcej informacji udziela:

Marta Pawliszewska                                          

Ciszewski MSL

tel.: 22 278 38 38                      

[email protected]

Źródło Veet. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy