Wiadomości branżowe

Ponadczasowe wewnętrzne skrzydła drzwiowe Malaga i Latona w salonach sieci RuckZuck

Charakterystyczne wzory z klasycznymi, dużymi szybami. Kwadratowe i prostokątne zdobienia. Prostota, elegancja i uniwersalizm (a może minimalizm) – cechy pozornie nieoryginalne, acz od lat cenione. Które kolekcje skrzydeł drzwiowych wewnętrznych zasługują na miano ponadczasowych zdaniem specjalistów z firmy RuckZuck, jednej z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi? Kolekcje

Charakterystyczne wzory z klasycznymi, dużymi szybami. Kwadratowe i prostokątne zdobienia. Prostota, elegancja i uniwersalizm (a może minimalizm) – cechy pozornie nieoryginalne, acz od lat cenione. Które kolekcje skrzydeł drzwiowych wewnętrznych zasługują na miano ponadczasowych zdaniem specjalistów z firmy RuckZuck, jednej z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi?

Kolekcje Latona i Malaga firmy Classen, podobne do siebie pod względem ilości dekorów, konstrukcji i wykończenia, to jedne z najdłużej obecnych na rynku kolekcji, stale chętnie wybierane przez klientów salonów marki RuckZuck, autoryzowanych punktów sprzedaży oraz sieci marketów budowlanych.

– Choć obie kolekcje oferujemy od ponad pięciu lat, nadal cieszą się niesłabnącą popularnością. Każdego miesiąca Latona i Malaga montowane są w kilku tysiącach europejskich domów i mieszkań. Cenimy wykonanie, lubimy połączenie szkła z drewnem, a do tego klasyczne dekory. Właśnie te cechy sprawiają, że o Latonie i Maladze możemy mówić, iż są liniami ponadczasowymi – mówi Katarzyna Śliwińska, Manager ds. marketingu i reklamy w firmie RuckZuck.

Wewnętrzne skrzydła drzwiowe kolekcji Latona i Malaga dostępne są w pięciu dekorach: akacja ST, dąb polski, orzech, wenge oraz biel. Obie linie charakteryzuje solidna konstrukcja – wypełnione są wysokospecjalistyczną tekturą, o strukturze i budowie zbliżonej do plastra miodu. W obu przypadkach zastosowano również wzmocniony profil przylgi K (harde egde K), estetycznie wykończenie krawędzi skrzydła drzwiowego oraz wykorzystano szkło bezpieczne hartowane, o wyższej odporności na uderzenia niż tradycyjnie montowane szyby.

To, co odróżnia od siebie „ponadczasowe” linie, to liczba i rodzaj przeszkleń. W kolekcji Latona dostępne są drzwi pełne, a także z jedną, dwiema i trzema szybami ułożonymi jedna nad drugą. Malaga oferuje natomiast pięć wzorów drzwi o podobnej konfiguracji szyb.

Wewnętrzne skrzydła drzwiowe Latona i Malaga w salonach RuckZuck dostępne są w standardowym rozmiarze 60, 70, 80 i 90 cm, a na zamówienie klienta również 100 cm. Występują także w wersji 2-skrzydłowej oraz w wersji bezprzylgowej przeznaczonej do systemów przesuwnych. 

Salony RuckZuck oferują najszerszy na rynku wybór podłóg laminowanych, drzwi wewnętrznych oraz materiałów wykończeniowych cenionej na rynku firmy Classen. W ramach kompleksowej obsługi klienta, punkty RuckZuck oferują również transport oraz montaż zakupionych podłóg i drzwi. 

 

Sugerowana cena skrzydła drzwiowego Malaga: od 340 zł netto

Sugerowana cena skrzydła drzwiowego Latona: od 318 zł netto

# # #

 

Informacje o RuckZuck:

RuckZuck to marka salonów oferujących produkty Classen – wiodącego producenta podłóg, drzwi i artykułów wykończeniowych. Koncept biznesowy RuckZuck powstał w 2004 roku w centrali firmy Classen w Niemczech.

W tym samym roku w Polsce została założona spółka RuckZuck.biz, która zajęła się rozwojem Systemu Partnerskiego RuckZuck na terenie Polski oraz w pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Salony sieci działają obecnie w następujących krajach: Polska, Czechy, Słowacja, Łotwa, Litwa, Ukraina, Białoruś, Węgry i Rumunia.

Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.ruckzuck.pl

Źródło Classen|RuckZuck. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy