Wiadomości branżowe

Nie taka zima zła…

Teaser

Nieuchronnie zbliżają się zimowe miesiące. Długie spacery z maluszkiem i szalone zabawy na świeżym powietrzu zastąpimy domowymi igraszkami. Pamiętajmy, by odpowiednio zadbać o delikatną skórę dziecka, która tuż po urodzeniu nie jest jeszcze w pełni dojrzała, zarówno pod względem budowy, jak i czynności ochronnych. Codzienną pielęgnację podczas nadchodzących miesięcy zapewnią emolienty z serii Oilatum Baby, których zadaniem jest utrzymanie prawidłowego nawilżenia, natłuszczenia i elastyczności skóry niemowląt oraz starszych dzieci.

W okresie zimowym wskazane jest, aby kąpać maluszka codziennie, bo nosząc cieplejsze ubrania w domu i na spacerach, bardziej i częściej się poci. Do kąpieli powinno się używać produktów, które nie tylko myją, ale również nawilżają skórę dziecka, narażoną na wysuszające działanie powietrza w ogrzewanych pomieszczeniach. Uzupełnieniem pielęgnacji emulsją jest krem Oilatum Baby, który odpowiednio nawilży szczególnie przesuszone miejsca na skórze dziecka i zredukuje uczucie swędzenia. O schowane pod czapką włosy zadba szampon Oilatum Baby, który nie szczypie w oczy i delikatnie się pieni.

Profesjonalna linia Oilatum Baby została stworzona do codziennej pielęgnacji dziecka od 1. dnia życia oraz do stosowania przy problemach z suchością skóry. Oilatum Baby nie zawiera parabenów oraz barwników, a hipoalergiczna kompozycja złożona z 8-10 składników ogranicza ryzyko uczuleń. Emolienty Oilatum Baby dostępne są w formie emulsji do kąpieli, kremu oraz szamponu. Wszystkie produkty Oilatum Baby występują w różnych pojemnościach, by sprostać oczekiwaniom rodziców i potrzebom maluchów.

Dotyk niejedno ma imię

Moment pielęgnacji to czas tworzenia się silnej więzi pomiędzy rodzicem a dzieckiem. Bliskość i dotyk są esencją marki Oilatum, która towarzyszy rodzicom od lat, obserwując wyzwania, jakim muszą sprostać. Z początkiem października br. marka Oilatum Baby zainicjowała ogólnopolską kampanię społeczną Przytulenie ma znaczenie. Akcja ma zwrócić uwagę na emocjonalne potrzeby maluchów, które są równie ważne jak zapewnienie im dobrobytu czy odpowiedniej edukacji.

Patronat nad inicjatywą Przytulenie ma znaczenie objęły: Fundacja Rodzić po Ludzku, Polskie Stowarzyszenie Pielęgniarek Pediatrycznych, Polskie Towarzystwo Pediatryczne oraz Stowarzyszenie Doula w Polsce. Opiekę merytoryczną nad programem sprawuje specjalnie powołana Rada Ekspertów, w której znaleźli się: fizjoterapeuta ? Paweł Zawitkowski, psycholog ? Marta Żysko-Pałuba i pediatra ? Grażyna Jędrzejczyk. Ambasadorem akcji jest Karolina Malinowska ? modelka, dziennikarka i mama trzech chłopców.

Dołącz do akcji już dziś

Poparcie dla akcji Przytulenie ma znaczenie można wyrazić na stronie kampanii na portalu społecznościowym Facebook pod adresem www.facebook.com/Przytuleniemaznaczenie, która zgromadziła już ponad 30 000 fanów. W serwisie internetowym www.przytuleniemaznaczenie.pl znalazły się natomiast informacje na temat kampanii, porady ekspertów oraz wskazówki dotyczące budowania bliskości z dziećmi podczas codziennych czynności, zebrane w formie Poradnika Przytulania.

Marka Oilatum Baby obejmuje następujące produkty*:


  1. Oilatum Baby emulsja do kąpieli

Opakowanie 150 ml ? 27,40 zł

Opakowanie 250 ml ? 42,90 zł

Opakowanie 500 ml ? 75,90 zł

  1. Krem Oilatum Baby

Opakowanie 50 g ? 19,90 zł

Opakowanie 100 g ? 35,00 zł

  1. Szampon Oilatum Baby

Opakowanie 150 ml ? 30,30 zł

Źródło Oilatum. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy