Wiadomości branżowe

netPR.pl partnerem NetBooster, europejskiego lidera Web Positioningu

netPR.pl poinformował o rozpoczęciu współpracy z NetBooster, wiodącą europejską firmą oferującą usługi optymalizacji witryn internetowych do  wyszukiwarek internetowych, specjalizującą się w międzynarodowym Web Positioningu. Dzięki zawartej umowie netPR.pl rozszerzy swoją ofertę, dla polskich firm i instytucji zainteresowanych rynkami Unii Europejskiej, o pozycjonowanie ich witryn w najbardziej popularnych europejskich systemach wyszukiwawczych w Internecie. netPR.pl będzie również współpracował przy audytach i pozycjonowaniu witryn w języku polskim w ramach obsługi międzynarodowych kontraktów zawieranych przez firmę NetBooster. \"Partnerstwo z netPR.pl jest kolejnym krokiem w implementacji naszej międzynarodowej strategii polegającej na rozbudowie sieci wiarygodnych partnerów i umacnianiu pozycji europejskiego lidera w pozycjonowania witryn w wielu językach, uwzględniającego lokalne systemy wyszukiwawcze” - powiedział Gilles Bourdin, Vice Prezes NetBooster odpowiedzialny za  międzynarodowe interesy firmy. Współpraca z firma NetBooster może mieć pozytywny wpływ na polski rynek usług e-marketingu i jego szersze otwarcie dla technik “inteligentnego marketingu” obejmującego między innymi Web Positioning. Dostęp od technologii, doświadczenia rynkowego oraz innych zasobów firmy NetBooster pozwoli netPR.pl w lepszym stopniu edukować i promować w Polsce najlepsze europejskie standardy Web Positioningu (pozycjonowania witryn internetowych w wyszukiwarkach). “Web Positioning jest warty uwagi każdej firmy obecnej w Internecie. To najbardziej skuteczna a zarazem najbardziej efektywna kosztowo technika zwiększania widoczności firmy w Internecie. Niestety w naszym kraju prawie nieznana i to powinno jak najszybciej ulec zmianie.” - powiedział Marek Woźniak, dyrektor netR.pl - “Wierzymy, że z pomocą naszego nowego Partnera będzie nam łatwiej uczestniczyć w budowie rynku zaawansowanych usług marketingu online.” Polscy klienci firmy NetBooster uzyskają dostęp do narzędzia NetBooster Visibility Platform – które umożliwia pomiar widoczności witryny w Internecie. Przy jego pomocy będą mieli możliwość obserwowania w jaki sposób usługa konsultingowa, jaką jest Web Positioning przekształca się w zwiększenie na widoczność witryny i firmy. Więcej informacji na temat pozycjonowania w sekcji \"Dodatkowe Materiały dla Mediów\"

***

netPR.pl dostarcza narzędzia internetowe i usługi wspomagające działania public relations. Jest twórcą systemu monitoringu wyszukiwarek wykorzystywanego w technice pozycjonowania witryn oraz monitoringu mediów online. netPR.pl jest również autorem serwisu media.netPR.pl, który udostępnia biura prasowe w witrynach firmowych oraz usługę dystrybucji komunikatów prasowych do mediów (pierwszy polski „wire service”).

***

NetBooster działa od 1998 roku, z oddziałami w Londynie, Paryżu i Frankfurcie zyskał pozycje Europejskiego lidera w usługach optymalizacji witryn do potrzeb wyszukiwarek Internetowych. Stosowane przez firme zawansowane techniki rejestracji oraz unikalna wiedza o systemach wyszukiwawczych, sprawiają, że NetBooster może zagwarantować swoim klientom wysokie pozycje w rankingu wyszukiwarek. Klientami firmy NetBooster są między innymi: Dixons, IBM, Reed Business, Sony and Pfizer.
Źródło netPR.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy