Wiadomości branżowe

Coraz ciekawiej w polskiej sypialni

Teaser

W czasach, gdy wszyscy na wszystko narzekają i wydaje się, że zgasło światełko w tunelu, a Polacy wydają się smutni i zmęczeni, w naszych polskich sypialniach niespodziewanie robi się coraz barwniej, odważniej i pikantniej. Nasze życie erotyczne stało się w ostatnich latach znacznie bardziej urozmaicone. Współcześni polscy kochankowie aktywnie poszukują, rozwijają się, bawią się możliwościami, jakie daje im seks z akcesoriami. A wciąż jeszcze nie pokazaliśmy, na co naprawdę nas stać w tej sferze.

Czarna wołga i czerwone zasłony

W minionych czasach sprawy intymne należały do sfery tabu. Nie należało o nich mówić, najlepiej było udawać, że TO nie istnieje. Rzecz jasna trudno całkiem uciec od tematów erotycznych, należało jednak wystrzegać się zbytniej szczerości i otwartości, która traktowana była jak atak na dobre obyczaje i zepsucie moralne. Zamknięci w domach i zdani wyłącznie na własną wyobraźnię, kochankowie radzili sobie, jak mogli. Nienajgorzej, ale dość wstydliwie i mimo wszystko raczej monotonnie. Dlatego kiedy tylko Polska otworzyła się na nowe czasy, natychmiast pojawiły się sklepy z asortymentem erotycznym, które miały wyzwolić polską fantazję i wzmocnić polską potencję seksualną.

Początki zwykle bywają trudne, tu także. W pierwszych latach istnienia punktów handlowych z tej branży dominował styl przaśny, nierzadko wulgarny, starannie skrywany za grubymi kotarami, które miały oddzielać szarą codzienność od pikantnej obietnicy rozkoszy. Fatalne filmy pornograficzne, byle jaka prasa dla dorosłych, gadżety podejrzanej jakości, nieestetyczne akcesoria, tandetne dmuchane lalki, odpychające plastikową różowością wibratory, które mogły zniechęcić do seksu w ogóle. Do sex sklepów zakradano się raczej wstydliwie, a po towary erotyczne sięgali ci najbardziej zdeterminowani i odważni.

O poranku przy kawie

Sytuacja zmieniła się radykalnie, gdy pojawiły się internetowe sklepy erotyczne. Zmysłowe zabawki stały się powszechnie dostępne, można było oglądać je o dowolnej porze, w zaciszu własnego mieszkania, bez świadków, karcących spojrzeń i wyrzutów sumienia. Z ciekawości zaglądali tam również ludzie, którym wcześniej nawet przez myśl nie przeszło, aby skorzystać z oferty sex shopu.

Powoli stawało się jasne, że sklep z akcesoriami erotycznymi to nie musi być jaskinia grzesznego bezguścia, a produkty nie muszą straszyć. W ofercie coraz bardziej nowoczesnych sklepów internetowych zaczęły się pojawiać rzeczy piękne, zabawne, stylowe i z klasą. Wielką popularnością cieszą się wibratory i gadżety do wspólnych zabaw we dwoje, które dają pełne pole do popisu i właściwie nie ograniczają wyobraźni. Można kupić zabawki estetycznie wykonane, nie tylko kolorowe, zabawne, o fantazyjnych kształtach, wręcz designerskie, z napędem, różnymi szybkościami. Nowoczesny wibrator przypomina wręcz ekskluzywny element dekoracyjny i nie wstyd postawić go na szafce nocnej.

Dzisiejsze sklepy dla dorosłych zaspokajają fantazje i pragnienia z różnych kategorii i z różnych sfer. Nie ma miejsca na nudę. A wszystko estetyczne i przyjemnie inspirujące. Robieniu zakupów sprzyja dyskrecja i anonimowość. Sklepy internetowe z gadżetami erotycznymi wysyłają towary w opakowaniach, które nie zdradzają zawartości przesyłki, nie trzeba się więc obawiać, że sąsiedzi dowiedzą się więcej, niż powinni.

Łukasz Świętochowski, właściciel Sklep-Intymny.pl - najlepiej ocenianego e-sex shopu -  podkreśla, że oferta sklepów z asortymentem erotycznym coraz mocniej utwierdza klientów w przekonaniu, że nie robią nic niewłaściwego: ?Seks z gadżetami nie jest już dziś postrzegany jako perwersja, a raczej jako radość, rozkoszne spełnienie fantazji, sposób na przegonienie nudy z sypialni, możliwość na podniecające eksperymentowanie. Akcesoria erotyczne pomagają kochankom próbować nowych gier i zabaw łóżkowych, rozwijają wyobraźnię, otwierają na nowe doznania, realizują indywidualne potrzeby. Nie ma w tym absolutnie nic złego. Mało tego, coraz częściej zaglądają do nas kobiety troszczące się o swoje zdrowie i poszukujące zdrowych rozwiązań nie tylko w sypialni.?

Mowa oczywiście o coraz bardziej popularnych kulkach gejszy, które doskonale ćwiczą mięśnie Kegla. Sprzyjają zwiększeniu rozkoszy, ale też fantastycznie wzmacniają mięśnie, zapobiegając tym samym wielu problemom, które pojawiają się u kobiet wraz z upływającym czasem. Oprócz kulek do ćwiczenia mięśni Kegla, kobiety chętnie sięgają po relaksujące olejki aromatyczne i lubrykanty zapobiegające podrażnieniom. Zresztą w dobrych sklepach wszystkie produkty mają odpowiednie atesty potwierdzające bezpieczeństwo użytkowania, dają gwarancję wysokiej jakości i spełniają najwyższe standardy wykonania.

Kobiety odkrywają świat

O ile kiedyś klientami sex shopów byli niemal wyłącznie mężczyźni, o tyle dzisiaj ich dominacja została absolutnie przerwana. W zaciszu domowym po erotyczne zabawki zaczęły sięgać także kobiety. Łukasz Świętochowski bardzo cieszy się z tej grupy swoich klientów. ?Kobiety już nie wstydzą się sięgać po przyjemność i ją egzekwować, coraz bardziej otwarcie komunikują swoje potrzeby, dopasowują wibratory do swoich fantazji, stylu życia, a nawet do stroju i wyposażenia mieszkania. Są pomysłowe, odważne i bardzo często to one właśnie dyskretnie stymulują swoich partnerów do poszukiwań.? ? podkreśla Świętochowski.

O ile rozmowy o seksie wciąż nie wychodzą Polakom najlepiej, o tyle korzystanie z internetowych sex shopów stało się całkiem popularną formą rozrywki, która zapowiada znacznie większe przemiany w polskich sypialniach. Zmysłowe zakupy zachęcają do poszukiwań, dają szansę na sprawdzenie swoich pragnień i możliwości, ułatwiają nawiązanie dialogu. W wielu polskich domach są już erotyczne zabawki, wielu polskich kochanków swobodnie i radośnie z nich korzysta. Jest szansa, że wychowają pokolenie ludzi bez seksualnych uprzedzeń i lęków. Jesteśmy na dobrej drodze?

< 241976" >
Źródło Sklep-Intymny.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy