Wiadomości branżowe

Dom Wina wprowadza na polski rynek wina Chateaux z oferty Grupy Freixenet / Yvon Mau

Dom Wina, jeden z liczących się na polskim rynku importerów i dystrybutorów win jakościowych rozszerza swoje portfolio win francuskich. Do obecnych już od roku win z regionu Bordeaux:
1. La Croix de Mauregard Blanc
2. La Croix de Mauregard Rouge,
3. Chateau Ducla Bordeaux Superieur,
dołączyły wina oferowane przez należącego do Grupy Freixenet negocjanta ? Yvon Mau.
W ramach programu Crus Clasiques oferowane są wina ze wszystkich liczących apelacji regionu Bordeaux. Wina te oferowane są na zasadzie wyłączności. W pierwszym etapie Dom Wina wybrał wina z lewego banku Bordeaux:
1. Chateau Haute Brande Cuvee Fougirard - AOC Bordeaux 2004
2. Chateau Ducla ? AOC Bordeaux Superieur 2002-03
3. Chateau Ducla ? AOC Entre-Deux-Mers 2004
4. Chateau Proms-Bellevue ? AOC Graves Rouge 2004-05
5. Chateau Preuillac ? AOC Medoc 2001
Wyżej wymienione wina początkowo oferowane będą tylko w ramach Klubu Domu Wina ? stowarzyszenia miłośników wina i jednocześnie klientów Domu Wina. W drugiej kolejności wina te wejdą do stałej oferty Domu Wina. Po wakacjach wprowadzone do oferty zostaną także wina z prawego banku Bordeaux z takich apelacji jak Pommerol czy Saint Emillion.
Wina te będzie można także zdegustować podczas ?Salonu Degustacyjnego Win? organizowanego po raz pierwszy przez Dom Wina w dniach 10 i 12 maja 2006 r. więcej informacji pod adresem: http://www.domwina.pl/salon/salon.htmlWiecej informacji o firmach Freixenet, Dom Wina oraz samych winach na www.freixenet.com oraz www.domwina.pl.
Źródło Freixenet Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts