Wiadomości branżowe

mBank i MultiBank – „Liderzy Informatyki”

BRE Banku SA, otrzymał nagrodę w organizowanym po raz szósty przez pismo ComputerWord konkursie „Lider Informatyki 2002” w kategorii finanse i bankowość, jako najlepiej zinformatyzowane przedsiębiorstwo w Polsce za swoje detaliczne projekty: mBank – pierwszy wirtualny bank w Polsce oraz MultiBank pierwszy w Polsce internetowy bank posiadający sieć placówek.

VI edycja konkursu organizowanego przez redakcję Computrworld zakończyła się 26 września przyznaniem nagród w pięciu kategoriach. mBank oraz MultiBank zostały uhonorowane statuetką „Lidera Informatyki” za: doskonałe wprowadzenie wysokiej technologii do rozwiązań bankowych i wykorzystywanie jej w codziennej działalności .

mBank powstał dwa lata temu. Dziś zajmuje czołowe miejsce w polskim sektorze bankowym i jest zdecydowanym liderem bankowości elektronicznej - będąc postrzeganym jako bank internetowy. Misją mBanku jest dostarczanie maksimum korzyści i wygody Klientom w zarządzaniu finansami osobistymi. Oferta mBanku skierowana jest dla ludzi ceniących czas i pieniądze - dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody.

mBank zapewnia bankowość w zasięgu ręki, dostępną w każdym czasie, z dowolnego miejsca na świecie. Używane przez mBank nowoczesne technologie pozwalają zrealizować dowolne transakcje za pośrednictwem telefonu komórkowego, telefonu stacjonarnego, komputera oraz bankomatu. Rezygnując z rozwoju sieci oddziałów własnych w tradycyjnym wydaniu, mBank zmniejszył koszty działania, a dzięki osiągniętym w ten sposób oszczędnościom może zaoferować znaczne lepsze oprocentowanie oszczędności i kredytów niż banki tradycyjne. mBank oferuje nie tylko najlepsze ceny w danej kategorii produktów, ale jednocześnie zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo na polskim rynku finansowym.
Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts