Wiadomości branżowe

Allegro osiąga bardzo wysokie wyniki licytacji na rzecz powodzian

Witam serdecznie,

Chciałbym Państwa poinformować o bardzo wysokich wynikach licytacji przedmiotów na rzecz powodzian (http://www.allegro.pl/powodz/), która ma miejsce w serwisie aukcyjnym Allegro (http://www.allegro.pl) od początku sierpnia. W dniu wczorajszym łączna wartość sprzedanych i aktualnie licytowanych przedmiotów przekroczyła 100.000 zł! Jest to największa suma zebrana dotychczas w polskim Internecie w tak krótkim okresie czasu.

Wśród ponad 80 aukcji dostępnych jeszcze na rzecz powodzian można znaleźć m.in. takie oto ciekawe przedmioty:
-telefon Siemens SL45
-oryginalne olimpijskie polo Reebok
-olimpijska koszulka z autografem trenera Polskiej Olimpijskiej Reprezentacji Koszykówki Tomasza Herkta
-koszulka z autografem Jerzego Owsiaka
-czapka Jurka Owsiaka
Dotychczas na aukcjach charytatywnych sprzedano m.in. takie oto ciekawe przedmioty (w nawiasie wylicytowane ceny): młot Szymona Ziółkowskiego (1775 zł), koszulka z autografem Z. Bońka (402 zł), dres Roberta Korzeniowskiego (1050 zł) limitowane, niedostępne w sprzedaży puszki Coca-Coli (300-400 zł każda), szklana kula z autografem Aleksandra Kwaśniewskiego (4055 zł), piłka z meczu ligi mistrzów Real Madryd - Leeds United (617 zł).

Akcja "Powódź" (http://www.allegro.pl/powodz/), prowadzona wspólnie z portalem Gazeta.pl oraz Polską Akcją Humanitarną będzie prowadzona do 10 września.
Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy