Wiadomości branżowe

Alleshow ? pierwsze w Polsce wirtualne reality show

24 godziny na dobę kamery Allegro.pl będą śledzić każdy ruch uczestników pierwszego w naszym kraju reality show, transmitowanego w Internecie. Wyłonieni w castingu mężczyzna i kobieta mają w ciągu miesiąca zmienić nie do poznania swoje mieszkanie. Oczywiście, kupione przedmioty mają pochodzić wyłącznie z Allegro.pl. Casting właśnie wystartował.
Dwoje Allegrowiczów, w odróżnieniu od tradycyjnych reality show do jakich jesteśmy przyzwyczajeni, będzie przez miesiąc prowadzić normalne życie. Ich jedynym zadaniem będzie kompletna zmiana aranżacji mieszkania. Oczywiście pod czujnym okiem kamer. A wszystko tylko i wyłącznie przy pomocy przedmiotów kupionych w Allegro.pl. - Chcemy pokazać jak wielką rolę pełni Allegro w codziennym życiu naszych Użytkowników – mówi Bartek Szambelan, z zespołu Allegro.pl – Celem projektu jest także pokazanie, że wcale nie trzeba olbrzymich sum pieniędzy by zmienić nasze mieszkanie czy dom nie do poznania. A wszystko to za sprawą tanich zakupów w Allegro.pl. Zgłoszenia do castingu można dokonać na stronie www.alleshow.pl. Wystarczy być Użytkownikiem Allegro i wypełnić stosowny formularz. Casting potrwa trzy tygodnie. Start samego reality show przewidziano na koniec września.
Koncepcję oraz główne założenia projektu Alleshow przygotowała Grupa Białko wspólnie z domem mediowym Starcom. Realizacją techniczną zajmuje się Grupa Białko w ścisłej współpracy z Allegro.pl.
www.allegro.pl to lider e-commerce w Polsce. Z jego usług korzysta już blisko 7 milionów Użytkowników, którzy w ub. roku sprzedali przedmiotów o wartości 2,5 mld zł. Grupa Allegro.pl jest też obecna poza granicami naszego kraju. Serwisy Aukro są już obecne w Czechach, Rosji, Ukrainie, Bułgarii, Rumunii, oraz TeszVesz na Węgrzech
Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts