Wiadomości branżowe

Minimalistyczny salon pełen światła

Przestronne, jasne aranżacje, to nie tylko realizacja współczesnych trendów designerskich. Przestrzeń, w której minimalizm łączy się z doskonałą formą, zostawia miejsce dla swobodnej wędrówki myśli, będąc zaproszeniem do odpoczynku i wytchnienia. Przeładowany salon, z tysiącem bibelotów i meblościanką – to etap historii, który

Teaser

Przestronne, jasne aranżacje, to nie tylko realizacja współczesnych trendów designerskich. Przestrzeń, w której minimalizm łączy się z doskonałą formą, zostawia miejsce dla swobodnej wędrówki myśli, będąc zaproszeniem do odpoczynku i wytchnienia.

Przeładowany salon, z tysiącem bibelotów i meblościanką ? to etap historii, który szczęśliwie mamy już za sobą. Korzystając ze współczesnych trendów i nowoczesnych rozwiązań, coraz chętniej aranżujemy minimalistyczne wnętrza, w których uwaga skupia się na kilku głównych elementach. Kolekcja mebli Marrone marki Etap Sofa to przykład designu, który łączy oszczędną formę z komfortem na najwyższym poziomie, będąc kluczowym elementem  stylowej, współczesnej aranżacji.

Tylko tyle ? i aż tyle

Urządzając miejsce, które z założenia ma zapewnić komfort i spokój podczas relaksujących chwil czasu wolnego, powinniśmy rozważyć wszystkie detale. Minimalistyczna przestrzeń z prostymi, eleganckimi meblami w roli głównej, jest zawsze gwarancją sukcesu.

Subtelna elegancja mebli z kolekcji Marrone, to efekt połączenia prostej formy i dopracowanych detali. Meble o wygodnych, wypukłych siedziskach i oparciach dostępne są w pełnej gamie kolorystycznej skór naturalnych, skór Passione i tkanin. Możliwość wybrania wybarwienia nóżek i przeszyć w identycznych jak tapicerka, lub kontrastowych kolorach, zostawia nam nieograniczoną swobodę aranżacyjną. Prostota, elegancja, spersonalizowane rozwiązania ? z udziałem takich mebli stworzymy aranżację, która nie domaga się żadnych dodatkowych elementów. Idealne połączenie funkcjonalności i estetyki zapewnia odpoczynek w wysmakowanym, przestronnym salonie. Czy można chcieć czegoś więcej?

Więcej niż piękne

Harmonijna, nowoczesna forma to nie jedyny atut mebli z kolekcji Marrone. Ci, którzy doceniają komfort na najwyższym poziomie, znajdą w niej wszystko, czego szukają. Meble wyposażone są w ruchome poduszki oparciowe, co zapewnia dwie głębokości siedzisk, w połączeniu z dwiema wysokościami oparć. To innowacyjne rozwiązanie zapewnia jeszcze większy komfort codziennego użytkowania. Ponadto, wygodne sofy i narożniki wyposażone są w funkcję spania.

Komfortowe, niezwykle funkcjonalne meble, które odznaczają się oryginalnym, wysmakowanym designem, to przepis na stworzenie nowoczesnej, minimalistycznej aranżacji. Taka przestrzeń urzeka nie tylko estetyką, ale i gwarancją wypoczynku, którego nie zakłóca żaden zbędny szczegół.   

A to już wiesz?  Pod namiot z niemowlakiem ? teraz to możliwe

Źródło IMS GROUP. Dostarczył netPR.pl

hastagi na stronie:

#salon minimalistyczny

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy