Wiadomości branżowe

Szymon Majewski wystawia Malucha

<

p>Białego Malucha, który miał trafić w ręce dwojga polityków w ostatnim programie ?Szymon Majewski Show? można kupić na aukcji internetowej Allegro.pl. Politycy samochodu nie odebrali, a zysk ze sprzedaży będzie przeznaczony na ?zbożny cel? czytamy w opisie aukcji.

<a href=”http://media.allegro.pl/pr/55271/szymon-majewski-wystawia-malucha?rss=true” ‚ >?Szymon Majewski wystawia malucha? pod takim tytułem aukcja widnieje w serwisie Allegro.pl. Jak można przeczytać w jej opisie, jest to niedoszły samochód poselstwa Stanisława i Wandy Łyżwińskich. Ci mili Państwo łaskawi byli pobrać z kasy Kancelarii Sejmu ponad 300 tysięcy złotych tytułem zwrotu za paliwo zużyte ponoć w licznych podróżach służbowych. Jednak prawdziwy wyczyn czołowych działaczy Samoobrony polega na tym, że udało im się osiągnąć taki wynik BEZ POSIADANIA SAMOCHODU !!! Dla zachęty w czasie trwania programu pomalowałem go nawet w charakterystyczne barwy ?szlabanu? i podpisałem własnym autografem… Na próżno ? poseł Łyżwiński darowizny nie przyjął ? pisze Szymon Majewski. Jak można przeczytać dalej -Wylicytowaną kwotę przeznaczę na zbożny cel ? jeszcze nie wiem jaki ale jak tylko się dowiem to zaraz tu dopiszę ? informuje Majewski.Akcja potrwa do 25 kwietnia.

www.allegro.pl to lider e-commerce w Polsce. Z jego usług korzysta blisko 4,5 mln internautów. Miesięcznie odwiedza go 6 mln unikalnych Użytkowników, którzy mogą przebierać wśród 1,5 mln ofert

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy