Produkty

Świąteczne wypieki z marką Gosia!

Informacja prasowa
Grudzień 2015

Świąteczne wypieki z marką Gosia!

Święta Bożego Narodzenia to magiczne dni, do których przygotowujemy się z wyjątkową starannością. Trudno wyobrazić je sobie bez pysznych, tradycyjnych potraw i wypieków, których przygotowywanie rozpoczyna sie już na kilka dni wcześniej. Aby ułatwić sobie prace w tym czasie warto sięgnąć po produkty marki Gosia. Przy pomocy papieru, woreczków czy foremek do pieczenia wyczarujemy świąteczne menu, które zachwyci smakiem i prezencją wszystkich gości!

Opanować przedświąteczną gorączkę

Przed Bożym Narodzeniem mamy do załatwienia wiele spraw. Zakupy, prezenty, ubieranie choinki, sprzątanie i gotowanie… Do zrobienia jest naprawdę sporo, a czasu coraz mniej! Grudniowy natłok obowiązków można jednak opanować – potrzebny jest tylko dobry plan. Podczas pierwszych przedświątecznych zakupów warto zaopatrzyć się w przydatne akcesoria, które ułatwią wszelkie późniejsze prace domowe. Marka Gosia ma w swojej ofercie m.in. papier do pieczenia, foremki aluminiowe na muffiny czy woreczki do pieczenia – to gadżety, z którymi wyczarowanie pysznych świątecznych smakołyków staje się dużo łatwiejsze!

Woreczki do pieczenia Gosia
Dzięki niezwykłej wytrzymałości i różnym rozmiarom, doskonale nadają się do pieczenia rozmaitych potraw, np. mięs czy ryby. W woreczkach zostały zastosowane innowacyjne klipsy. Dzięki temu sprytnemu patentowi nie trzeba nakłuwać woreczków podczas pieczenia, aby usunąć nadmiar pary. Bez dodatku tłuszczu można przygotować pyszne świąteczne danie, które będzie kruche i soczyste. Woreczki do pieczenia sprawiają, że aromaty ziół i przypraw przenikają do potrawy podczas pieczenia, dzięki czemu zyskuje ona naprawdę wyjątkowy smak.
Ilośc woreczków w opakowaniu – 6 szt.
Cena: ok. 3,50 zł

Foremki aluminiowe na muffiny Gosia
Z aluminiowymi foremkami marki Gosia, można szybko i wygodnie przygotować wyśmienite babeczki. Foremki nie wymagają smarowania tłuszczem przed pieczeniem, a mimo to wyjęcie wypieków z formy jest niezwykle łatwe. Świąteczne dekoracje muffinek warto pozostawić dzieciom, w końcu nic tak nie cieszy maluchów, jak wspólne przygotowywanie bożonarodzeniowych łakoci!
Cena: ok. 5,50 zł, opakowanie (2 formy po 6 sztuk)

Papier do pieczenia Gosia
Niezastąpiony podczas przygotowywania świątecznych wypieków! Odporny na rozerwania, nie przemięka i nie przywiera do brytfanny. Dzięki obustronnemu pokryciu silikonem pieczone ciasta i ciasteczka nie przywierają do spodu formy. Jest bardzo wydajny – jedno opakowanie ma aż 8 metrów długości! Na papierze można piec zarówno dania wytrawne, jak i ciasta w temperaturze do 220 ͦC – to uniwersalny produkt potrzebny w każdej kuchni.
Papier dostępny jest w dwóch wariantach :
Cena: ok. 5 zł, 380mm/8m
Cena: ok. 3,50 zł, 260mm/6m

Gosia_foremki_na_muffiny-003-2015-12-04 _ 11_18_24-80

Politan_G_papier_do_pieczenia-8m-38cm-001-2015-12-04 _ 11_18_24-80

Woreczki do pieczenia-002-2015-12-04 _ 11_18_24-80

***
Politan, to w pełni polska firma oferująca pod marką Gosia artykuły ułatwiające: pieczenie, przechowywanie oraz sprzątanie. Produkty wyrózniają się sprytnymi patentami, które zostały wymyślone i stworzone, aby ułatwiać prace domowe całej rodzinie.

***

Similar Posts