Produkty Produkty dla dzieci

Bezmleczny deser Jesienna śliwka z ziarnami zbóż

Wrocław, 15.10.2014 INFORMACJA PRASOWA MARKA: Primavika ASORTYMENT: NOWOŚĆ! Bezmleczny deser Jesienna śliwka z ziarnami zbóż ? słoiczek 170g! Na rynku od początku listopada 2014 Nowość!

Wrocław, 15.10.2014

INFORMACJA PRASOWA

MARKA: Primavika
ASORTYMENT: NOWOŚĆ! Bezmleczny deser Jesienna śliwka z ziarnami zbóż ? słoiczek 170g! Na rynku od początku listopada 2014

Nowość! owocowy, bezmleczny deser Jesienna śliwka z ziarnami zbóż od PRIMAVIKI

Bezmleczny, Soczyście owocowy i pożywny deser Jesienna śliwka z ziarnami zbóż to pyszna, rynkowa nowość wprowadzona przez markę PRIMAVIKA ? od wielu lat znaną z produktów powstających zgodnie z naturą, bez konserwantów i sztucznych dodatków. Smaczny i wyjątkowy, bezmleczny deser owocowy ? Jesienna śliwka, kryje w sobie bogactwo odżywczej, niskokalorycznej dyni oraz ekologicznej, bezsiarkowej, suszonej śliwki. Dodatkowo zawiera zboża pełne witamin i błonnika ? ziarna pszenicy, kaszę jaglaną oraz kaszę jęczmienną, które wespół z aromatycznymi owocami tworzą idealny, pyszny i pożywny duet. Nowy deser Primaviki Jesienna śliwka zachwyca aksamitną konsystencją i zrównoważonym połączeniem smaków. Chrupkości dodają mu ziarna, a nutę słodkości ? naturalnie występujące w owocach cukry oraz odrobina syropu z agawy. Deserek nie zawiera żadnych sztucznych dodatków, dodatkowego cukru, glutenu, a także mleka ? dlatego z powodzeniem mogą sięgać po niego osoby z alergiami pokarmowymi, które nie tolerują tych składników.

Nowy deser Primaviki ze względu na swój bezpieczny, czysty, wolny od alergenów skład, bogactwo odżywcze i wyśmienity smak jest świetną propozycją nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. Dzięki zawartości zbóż jest syty i pożywny a spory -170g słoiczek zawiera sytą porcję deseru, więc z powodzeniem może stać się on jednym z pięciu posiłków zalecanych podczas dnia. Doskonale sprawdzi się jako drugie śniadanie w szkole, pracy lub na uczelni. Deser można zjeść bez dodatków lub łączyć z jogurtem, musli albo garścią orzechów. Można go także używać jako dodatek do deserów, wypieków, gofrów czy lodów. Deserek Jesienna śliwka dzięki zakręcanemu wieczku, jest łatwy w porcjowaniu i przechowywaniu w świeżości. Jest także wygodny w transporcie, przez co stanowi świetną przekąskę na spacer z dzieckiem, rodzinną wycieczkę czy wypad rowerowy ? wszędzie tam, gdzie nachodzi nas nagła ochota na coś dobrego.

A to już wiesz?  Specjalnie dla koneserów ? nowość - BIO Pesto z bazylii

www.primavika.pl

Marka: PRIMAVIKA

Pojemność: 170 g

Cena: ok 5 zł

*Primavika jest uznanym producentem zdrowej żywności, wytwarzanej w zgodzie z naturą i niezawierającej sztucznych dodatków. Surowce, wykorzystywane do tworzenia produktów Primaviki pochodzą tylko ze sprawdzonych źródeł, w których uprawy wolne są od modyfikacji genetycznych oraz poddawane zostają regularnym kontrolom. Kapitał firmy jest w 100% polski, a jej produkty odznaczane były wieloma wyróżnieniami.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy