Wiadomości branżowe

“Stylarnia Allegro” – zaproponuj modną stylizację i wygraj konkurs

5 października ruszył konkurs - „Stylarnia Allegro” - na najlepszą stylizację w ramach kampanii modowej style.allegro.pl na sezon jesień/zima 2011. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich

5 października ruszył konkurs – „Stylarnia Allegro” – na najlepszą stylizację w ramach kampanii modowej style.allegro.pl na sezon jesień/zima 2011. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich miłośników mody, którzy chcą spróbować swoich sił jako styliści. Zwycięzca konkursu zostanie nagrodzony udziałem w niepowtarzalnej sesji zdjęciowej, która ukaże się w lutowym wydaniu magazynu ELLE.

Aby przystąpić do konkursu wystarczy skorzystać z aplikacji, która jest dostępna na Facebook`u: www.facebook.com/allegro lub www.facebook.com/ellepolska?sk=app_254924114550950. Dzięki aplikacji, każdy z Użytkowników w specjalnie stworzonej przymierzalni będzie mógł przygotować własną stylizację, na którą będzie można oddawać głosy. Stylizacje konkursowe będzie można oceniać do 9 listopada. Dodatkowo do wygrania w konkursie jest kupon o wartości 2 tyś. na zakupy w klubie markafoni.pl oraz 1,5 tyś. na dowolne usługi w klubie zakupów grupowych – citeam.pl. Partnerem konkursu jest magazyn ELLE.

Jednocześnie, przez cały czas trwania kampanii na stronie style.allegro.pl można oglądać kreacje ubraniowe przygotowane przez stylistów, które pokazują co jest modne i warto mieć w swojej szafie tej jesieni i zimy. Propozycje dostępne są w postaci filmów video.

Akcja ma również swoją odsłonę w prasie lifestylowej gdzie publikowane są reklamy z wykorzystaniem QR kodów oraz kodów kreskowych, których zeskanowanie przy użyciu telefonu pozwoli szybko sprawdzić najatrakcyjniejsze oferty na Allegro związane z modą. Kreacje reklamowe z wykorzystaniem QR kodów można znaleźć w Avanti, Party, Vive LOGO, Twoim Stylu i JOY.

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy