Wiadomości branżowe

Sposób na… salon w klimacie high fashion. Inspiracje marki Dekoral Fashion

Pociąga Cię atmosfera rodem ze światowych wybiegów – blask fleszy, piękne modelki i awangardowe kreacje? Przenieś ten klimat do swojego domu! Marka Dekoral Fashion podpowiada, jak to zrobić.   Świat mody – niedostępny oraz tajemniczy – od zawsze wzbudza silne emocje i pociąga mnóstwo osób. Wbrew pozorom

Pociąga Cię atmosfera rodem ze światowych wybiegów – blask fleszy, piękne modelki i awangardowe kreacje? Przenieś ten klimat do swojego domu! Marka Dekoral Fashion podpowiada, jak to zrobić.

 

Świat mody – niedostępny oraz tajemniczy – od zawsze wzbudza silne emocje i pociąga mnóstwo osób. Wbrew pozorom jego fascynującą atmosferę można wprowadzić także do naszych salonów. Aby to jednak zrobić, będzie nam potrzebna paleta modnych i pięknych barw, które znajdziemy w np. specjalnej kolekcji Włoskie Impresje marki Dekoral Fashion. Farby te wyróżniają się przede wszystkim świetlnymi, metalizującymi refleksami. Dzięki nim każde wnętrze nabierze modnego blasku i zyska wyrazisty styl, nawiązujący do twórczości najlepszych, włoskich projektantów. Jako barwną dominantę wykorzystajmy chłodne zestawienie srebra czyli „Arrivederci” oraz bieli w postaci „Vino Bianco”. Następnie wzbogaćmy je zmysłowymi różami takimi, jak „Amore Mio” i „Ciao Bambino”. Całość z pewnością zrobi piorunujące wrażenie na naszych gościach.

Czas na modne dodatki do salonu. W świecie high fashion odrobina szaleństwa jest zawsze mile widziana – pozwólmy więc sobie na eklektyczne połączenia. Zestawmy np. prostą, sofę lub geometryczny stolik ze zdobnym, barokowym szezlongiem. Kontrast możemy dodatkowo podkreślić, wybierając meble w bieli oraz czerni. Podobnie zróbmy w przypadku tkanin. Na podłodze połóżmy ciemne, okrągłe chodniczki, a na sofę rzućmy kilka błyszczących poduszek w srebrnych i różowych odcieniach. Obok nich możemy pokusić się też o niedbale położoną srebrną lub złotą narzutę. Na koniec nie zapominajmy o odrobinie modnych dodatków: błyszczącej lampie, fantazyjnych wazonach czy klimatycznych fotografiach zrobionych np. podczas nocnego spaceru w Rzymie.

 

Gotowe – Witamy w świecie mody!

Źródło Dekoral. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy