Wiadomości branżowe

LG: Bello i Fino trafiają do sprzedaży w Polsce

Nowe telefony wyposażone w wydajne procesory Quad-Core oraz inne funkcje znane z flagowych modeli trafiają do polskich sklepów Zapowiedziane na ostatnich targach IFA 2014 w Berlinie, nowe telefony od LG – L Fino i L Bello trafiają do sprzedaży detalicznej w Polsce. Telefony zaliczają się do popularnej serii L, tym razem już III generacji. Seria L charakteryzuje się przede wszystkim bardzo korzystnym stosunkiem

Nowe telefony wyposażone w wydajne procesory Quad-Core oraz inne funkcje znane z flagowych modeli trafiają do polskich sklepów

Zapowiedziane na ostatnich targach IFA 2014 w Berlinie, nowe telefony od LG ? L Fino i L Bello trafiają do sprzedaży detalicznej w Polsce. Telefony zaliczają się do popularnej serii L, tym razem już III generacji. Seria L charakteryzuje się przede wszystkim bardzo korzystnym stosunkiem jakości i ilości funkcji znanych z flagowych modeli do ceny. Nowa seria designem przypomina topowe modele z serii G i jest idealną alternatywą dla osób, które mają po raz pierwszy do czynienia z telefonem wyposażonym w system operacyjny oraz dla osób mających ograniczony budżet na zakup telefonu.

Ważną cechą nowych telefonów jest wprowadzenie do ich interfejsu funkcji znanych z topowych modeli G.  Robienie zdjęć dzięki funkcjom Touch & Shoot czy Gesture Shot jest równie proste i wygodne jak w wyższych modelach a opcja Knock Code pozwoli użytkownikowi na odblokowanie urządzenia w jednym prostym kroku za pomocą wcześniej wybranych punktów na wyświetlaczu. Dla modeli Fino i Bello dostępne będą także specjalne futerały QuickCircleTM Case zapewniające łatwy dostęp do często używanych funkcji, takich jak wybieranie połączeń, wiadomości tekstowe, odtwarzanie muzyki, czy uruchamianie aparatu ? wszystko to za pośrednictwem okrągłego okna etui, bez otwierania pokrywy.

Nowe modele to także kontynuacja wprowadzonego przez LG tylnego przycisku odblokowującego (Rear Key), który doskonale przyjął się już na rynku. Producent wyposażył aparaty w matrycę 8 MP oraz funkcję Front Camera Light, która zmniejsza podgląd zdjęcia i dodaje jasne, białe tło dla uzyskania dodatkowego oświetlenia w trybie autoportretu.

L Fino – z hiszpańskiego dobry oraz Bello ? piękny, wzbogacają portfolio telefonów marki LG, przeznaczonych dla szerokiego grona odbiorców. Telefony, które dostępne są w bardzo przystępnych cenach posiadają wiele funkcji ze swoich droższych braci a jakość wykonania i design w dużym stopniu je przypominają. L Fino wyposażony został w procesor Quad-Core taktowany zegarem 1.2GHz i ma wyświetlacz 4.5-cala, idealnie sprawdzi się jako smartfon dla aktywnej młodzieży i studentów oraz wszystkich, szukających innowacyjnych ale też przystępnych cenowo rozwiązań. L Bello to z kolei procesor Quad-Core z zegarem 1.3GHz i większym, 5-calowym ekranem, który przyda się na pewno przedsiębiorcom prowadzącym mały i średni biznes, potrzebującym solidnego i wydajnego urządzenia do pracy. Pierwszy z nich posiada baterię 1,900mAh, drugi ? 2,540mAh. Obie pojemności zapewniają bardzo długi czas pracy bez ładowania.

A to już wiesz?  Prowadzenie domu to praca, która powinna być odpłatna

?LG jest zorientowany na dostarczeniu zaawansowanych telefonów komórkowych do jak najszerszego grona odbiorców gdyż wymagania stawione dzisiejszym smartfonom już dawno wyszły poza podstawowe funkcje.? – powiedział Dr. Jong-seok Park, Prezes i Dyrektor Generalny firmy LG Electronics Mobile Communications Company. ?Jesteśmy pewni, że zarówno L Fino jak i L Bello idealnie trafią w gusta większości użytkowników smartfonów szukających urządzeń szybkich i wyposażonych w zaawansowane funkcje ale będące też przystępne cenowo i dostosowane do zasobności portfela odbiorcy.? ? dodał.

 

L Fino dostępny jest od 26 sierpnia w sieciach Plus i  Play a w tym, tygodniu trafi również do tradycyjnej sprzedaży w cenie 599zł. Dostępny jest w wielu kolorowych wariantach: białym, czarnym, złotym, czerwonym oraz zielonym.

 

L Bello będzie można kupić w kolorze czarnym, białym i złotym już pod koniec października w sieci Plus. Cena rynkowa została ustalona na 699zł.

Wideoprezentację obu telefonów można zobaczyć na kanale YouTube:

http://youtu.be/gDMe8CL79o8 and http://youtu.be/BScUJk1HmAs

L Fino ? specyfikacja techniczna:

 • Procesor: 1.2GHz Quad-Core
 • Wyświetlacz: 4.5-cali WVGA IPS (800 x 480 / 207ppi)
 • Pamięć: 1GB RAM / 4GB
 • Aparat: Tył 8MP / Przód VGA
 • Bateria: 1,900mAh
 • System operacyjny: Android 4.2 KitKat
 • Rozmiar: 5 x 67.9 x 11.9mm
 • Sieć: HSPA+ 21Mbps (3G)
 • Kolory: Biały / Czarny / Złoty / Czerwony / Zielony (w zależności od rynku)

 

L Bello ? specyfikacja techniczna :

 • Procesor: 1.3GHz Quad-Core
 • Wyświetlacz: 5.0-inch FWVGA IPS (854×480 / 196ppi)
 • Pamięć: 1GB RAM / 8GB
 • Aparat: Tył 8MP AF / Przód 1MP
 • Bateria: 2,540mAh
 • System operacyjny: Android 4.2 KitKat
 • Rozmiar: 2 x 70.6 x 10.7mm
 • Sieć: HSPA+ 21Mbps (3G)
 • Kolory: Biały / Czarny / Złoty


dostarczył infoWire.pl

Źródło LG Electronics. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy