Wiadomości branżowe

Freixenet Sp. z o.o. podpisał umowę z MaDoNet na realizacje projektu nowej strony internetowej

Agencja interaktywna MaDoNet wygrała konkurs na projekt i realizację nowej strony internetowej Freixenet. Strona będzie miała charakter wizerunkowy. Zawierać będzie informacje o produktach i nowościach oraz aktualnych akcjach promocyjnych Freixenet w Polsce. Strona będzie także źródłem ogólnej wiedzy o winie, komponowaniu różnych win z potrawami.

Umowa o realizację nowej witryny została podpisana 3 czerwca 2005 roku. Nowa strona ujrzy światło dzienne jeszcze w trakcie wakacji.

Firma MaDoNET Sp z o.o. to Partner Internetowy, którego działalność ukierunkowana jest na dostarczanie profesjonalnej, kompleksowej usługi w zakresie wykorzystania Internetu z zastosowaniem właściwej technologii internetowej.

Freixenet Sp. z o.o. jest przedstawicielstwem Grupy Freixenet, zajmującąej sie wytwarzeniem win. Grupa Freixenet w sektorze winiarskim zajmuje szóste miejsce na świecie sprzedając rocznie ponad 200 milionów butelek wina w ponad 150 krajach. Wina Freixenet dostępne są na polskim rynku od ponad 10 lat dzięki wsółpracy z wyłącznym importerem i dystrybutorem - firmą AN.KA Dystrybucja Sp. z o.o.
Źródło Freixenet Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts