Wiadomości branżowe

Edelman Polska dla najpiękniejszych kobiet świata

Warszawa, 6 kwietnia 2006 r. ? Agencja Edelman Polska rozpoczęła współpracę z Biurem Miss Polonia ? Organizatorem Konkursu Miss World 2006, który odbędzie się we wrześniu br. w Polsce. Umowa dotyczy obsługi medialnej Konkursu oraz bieżącego doradztwa w zakresie public relations.

 Miss World to jedno z największych światowych wydarzeń medialnych, co roku oglądane przez dwa miliardy ludzi na całym świecie. Pod tym względem, równać się z nim mogą jedynie igrzyska olimpijskie oraz Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.  Wielka Gala Finałowa Konkursu odbędzie się w Warszawie. Obecnie trwają indywidualne rozmowy z władzami samorządowymi innych miast, które wyraziły zainteresowanie goszczeniem u siebie finalistek Konkursu i organizacją imprez towarzyszących. 120 najpiękniejszych kobiet z całego świata przyjedzie do Polski 1 września br.  Miss World to impreza globalna, budząca wielkie zainteresowanie, z oczywistych względów również zainteresowanie dziennikarzy. Potrzebowaliśmy partnera, który nie tylko efektywnie zorganizuje nasze relacje z mediami, ale także będzie naszym doradcą w wielu strategicznych kwestiach związanych z tym projektem ? powiedziała Elżbieta Wierzbicka, komentując rozpoczęcie współpracy z Edelman Polska.  Obsługą projektu w ramach Edelman Polska zajmuję się Dział PR Korporacyjnego.

 

Edelman Inc. to największa niezależna, sieciowa agencja public relations na świecie. W czerwcu 2005 roku firma otworzyła swoje biuro w Warszawie. Tym samym, Polska jest pierwszym z dziesięciu państw, nowych członków Unii Europejskiej, w której Edelman ma własne biuro. Edelman Polska zatrudnia 18 konsultantów specjalizujących się w public relations korporacyjnym i zarządzaniu marką. Konsultanci Edelman Polska posiadają doświadczenie w obsłudze klientów branży farmaceutycznej, energetycznej, zbrojeniowej, motoryzacyjnej, nowych technologii i dóbr szybko zbywalnych. Od stycznia 2006 roku powstał w firmie nowy dział relacji inwestorskich.

Źródło Edelman Polska. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts