Wiadomości branżowe

Balloniada z Allegro.pl

Duża ilość balonów w trzech miejscach Polski wzbije się w niebo za sprawą pierwszej w kraju Balloniady. W konkursie organizowanym przez Allegro.pl wygra Allegrowicz którego balon pokona największą odległość. Jest o co walczyć, bo nagrodą główną w konkursie jest Ford Focus.

Zasada Balloniady jest bardzo prosta. Każdy z Użytkowników serwisu aukcyjnego może kupić balon (dowolna ilość), który wzbije się w niebo z dowolnie wybranych trzech miejsc w Polsce ? Mazury, Wielkopolska, Sudety. Każdy z balonów będzie mieć umieszczony specjalny kod do identyfikacji i napisaną w czterech językach instrukcję, jak powinien postąpić znalazca, po znalezieniu balonu. Wygrywa ten Użytkownik, którego balon wróci do kraju z najbardziej odległego miejsca.Jest o co walczyć, bo nagroda główna to samochód Ford Focus. Oprócz tego do wygrania jest jeszcze motocykl Honda CBR, projektor multimedialny i notebooki. Na nagrody mogą również liczyć znalazcy balonów ? notebooki i palmtopy. – Pod adresem www.balloniada.pl do 11- ego kwietnia przyjmujemy zgłoszenia uczestników konkursu. Start balonów planujemy na 12/13 ? ego kwietnia ? mówi Artur Brzęczkowski z Allegro.pl. Na stronie zawodów będzie można na bieżąco sprawdzać warunki pogodowe, siłę i kierunek wiejących wiatrów. Oprócz tego będzie to miejsce rozgrywania wielu konkursów internetowych, w których przewidziano również cenne nagrody.

www.allegro.pl jest liderem na rynku e-commerce w Polsce. Obecnie z usług serwisu korzysta blisko 4,5 mln Polaków. Miesięcznie odwiedza go blisko 6 mln unikalnych Użytkowników, którzy mogą przebierać w ponad 1,5 mln ofert.

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy