Wiadomości branżowe

E-KSIĄŻKI SĄ NA CZASIE! ? akcja Dziennika Internautów i Złotych Myśli

Dziennik Internautów (DI) i wydawnictwo Złote Myśli

Dziennik Internautów (DI) i wydawnictwo Złote Myśli rozpoczynają wspólną akcję pod hasłem: “E-Książki są na czasie!”. Celem akcji jest poszerzenie wiadomości użytkowników Internetu z zakresu możliwości i zalet korzystania z książek elektronicznych (e-booków). Akcja trwa do końca lutego bieżącego roku. 

Akcję popularyzującą e-booki promuje artykul edukacyjny, opublikowany na łamach Dziennika Internautów, poruszający temat przyszłości e-booków i ich coraz bardziej powszechnego, praktycznego wykorzystania.

Dla wszystkich zainteresowanych organizatorzy przygotowali atrakcyjną niespodziankę. Każdy internauta, który zapozna się z artykułem, może wziąć udział w towarzyszącej zabawie, która polega na wyszukaniu w tekście wyróżnionego słowa, które wraz z drugim (dostępnym po zarejestrowaniu się na stronie wydawnictwa Złote Myśli) utworzy hasło. 

Hasło jest jednocześnie kuponem rabatowym, dzięki któremu każdy, kto będzie chciał “wypróbować” e-booka, otrzyma przy jego zakupie specjalną, promocyjną zniżkę w wysokości 25%! 

Aby wypróbować nie trzeba jednak od razu kupować. Wydawnictwo Złote Myśli udostępnia ponad 50 darmowych publikacji, które są dostępne po bezpłatnej rejestracji na stronie www.zlotemysli.pl

 

Artykuł nt. przyszłości ebooków w DI:

“Jak szybko elektroniczne książki staną się naszą codziennością?”
http://di.com.pl/akcja/art/e-ksiazki.html  

Więcej informacji na temat akcji oraz ebooków na stronach:

http://di.com.pl/akcja/e-ksiazki-sa-na-czasie.html
http://www.zlotemysli.pl

 

 

Źródło Dziennik Internautów. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy