Wiadomości branżowe

Aukcja na rzecz zwierząt bezdomnych

To już druga edycja ?AUKCJI NA RZECZ ZWIERZĄT BEZDOMNYCH?, którą przeprowadzają wolontariusze Psiakość za pośrednictwem serwisu aukcyjnego Allegro. Zebrane pieniadze z aukcji przeznaczone zostaną na leczenie i sterylizację bezdomnych zwierząt.  

Wolontariusze Psiakość zapraszają na drugą edycję ?AUKCJI NA RZECZ ZWIERZĄT BEZDOMNYCH? w serwisie Allegro http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=357255 . Aukcje zakończą się 31 czerwca 2004 r. W tym, roku podobnie jak dwa lata temu zapraszamy do licytowania przedmiotów, pochodzących od ludzi znanych i lubianych, którym los zwierząt bezdomnych nie jest obojętny. Dochód z aukcji przeznaczymy głównie na leczenie i sterylizacje zwierząt bezdomnych. Na aukcji wystawionych jest kilkadziesiąt  gadżetów podarowanych nam  przez aktorów, piosenkarzy, sportowców i innych wspaniałomyślnych osób publicznych. Licytujemy m.in. : Złotą płytę ?Wilków?, krawat  Adama Hanuszkiewicza, scenariusze trzech odcinków serialu  ?Na dobre i na złe? z autografami aktorów, kostium Urszuli uszyty specjalnie do teledysku ? Ja płaczę? oraz  sesji zdjęciowej do płyty ?Akustycznie?, książka ?Zemsta? z autografem Andrzeja Wajdy, płyta Rinko Kobayashi znanej chopinistki japońskiej, fotosy aktorów z seriali ?Na dobre i na złe? M jak Miłość? ?Plebania?, piękne , oprawione zdjęcie artystyczne Marii Seweryn, porcelanowa filiżanka Magdy Famme i wiele , wiele innych. Większość gadżetów opatrzona jest autografami i dedykacjami co dodatkowo podnosi wartość tych przedmiotów.

Pieniądze z aukcji przeznaczymy przede wszystkim na sterylizację bezdomnych zwierząt, aby jak najmniej było tych, których nikt nie chce, którymi nie ma jak się zaopiekować.

Ludziom dobrej woli dokarmiającym zwierzęta bezdomne  nie starcza zazwyczaj środków na finansowanie sterylizacji. Dokarmiane ale nie sterylizowane zwierzęta mnożą się w trudny do ogarnięcia sposób. Zapełniają schroniska lub próbują żyć ?na ulicy? często narażone na ludzkie okrucieństwo i bezduszność. Bezdomność ma wiele przyczyn. Jedną z nich jest także świadome rozmnażanie  zwierząt przez właścicieli ( wyłączając z tego rozumowania hodowle psów czy kotów), którzy uspokajają sumienie, że szczenięta czy kocięta zostały oddane w dobre ręce .Nawet jeśli tak jest nikt nie wie co dzieje się z  potomkami naszych rozmnożonych i  oddanych w dobre ręce pupili. Zapewne większość zwierząt w schroniskach była kiedyś w tzw. ?dobrych rękach?.

Zapraszamy wszystkich miłośników zwierząt do licytacji. Zobaczcie jakie niespodzianki niesie nasza aukcja. Zróbcie przyjemność sobie oddając jednocześnie wielką przysługę zwierzętom bezdomnym.

Wolontariusze Psiakość www.psiakosc.g7.pl

Kontakt : Anna Pykało tel. (022) 832 38 71, tel.kom. 0 501 131 462 e-mail fikander(@interia.pl

Małgorzata Georgiew tel. (022) 844 86 68 e-mail [email protected]

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy