Wiadomości branżowe

Akcja charytatywna na rzecz dzieci chorych na cukrzycę

Na stronach największego polskiego serwisu aukcyjnego Allegro.pl rozpoczęła się nowa akcja charytatywna prowadzona wspólnie z siecią stacji radiowych Agory. Inicjatywa pod umownym tytułem Trzeba pomóc chorym dzieciom prowadzona jest pod adresem http://www.allegro.pl/trzebapomoc/. Przedmiotami licytacji są unikatowe butelki wody mineralnej z autografami gwiazd świata muzyki i sportu, m.in. członków zespołu Dżem, De Mono, INXS, Gorana Bregovicia, Urszuli, Halinki Mlynkowej z zespołu Brathanki, Jacka Kaczmarskiego, Eleni, Grzegorza Ciechowskiego, Zbigniewa Krzywańskiego oraz Dariusza Michalczewskiego.

Na szczycie wielkich rusztowań, które stoją na parkingach popularnych hipermarketów, zamieszkali poranni prezenterzy lokalnych stacji radiowych z dziesięciu miast Polski. Zbierają pieniądze na zakup pomp insulinowych dla dzieci chorych na cukrzycę. Dookoła rusztowań stoją tysiące butelek wody mineralnej. Wodę dostaje każdy, kto wrzuci choćby złotówkę do skarbonki. A prezenterzy nie zejdą z rusztowań, dopóki nie znikną wszystkie butelki. W Akcję włączyły się znane i lubiane osoby, które złożyły autografy na kilkunastu butelkach - wszystkie do wylicytowania w serwisie Allegro.pl (http://www.allegro.pl/trzebapomoc/).

Wszystkie pieniądze z licytacji przedmiotów na Allegro.pl zostaną przekazane za pośrednictwem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na zakup pomp insulinowych dla dzieci chorych na cukrzycę. Akcja "Trzeba pomóc chorym dzieciom" (http://www.allegro.pl/trzebapomoc/) będzie prowadzona do 10 września.
Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts